Set kuchyňka Tefal French Touch Bublinky Smoby s magickým bubláním a 2 kuchyňské spotřebiče Tefal

Popis produktu

Set hraček kuchyňka Tefal French Touch Bublinky a spotřebiče Tefal tvoří pěknou sadu hraček, která se hodí pro všechny děti od 3 let. Zajímavé detaily a inovativní design kuchyňky i spotrebičů zaručeně upoutají každé děťátko, protože obě hračky působí velmi realisticky. Spolu s konvicí a mixérem Tefal tvoří pěkný celek ideální na hraní pro vaše malé rošťáky. Tyto úžasné hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby. V jeho hračkách se odráží francouzský cit pro krásu a jedinečnost a také léty ověřená kvalita. Ta je spojena se zaručenou bezpečností dětí během zábavných a veselých her s hračkami Smoby. Set hraček je v cenově výhodné ponuce.

Dětská kuchyňka Tefal French Touch Bublinky Smoby elektronická se zvuky a magickým bubláním červeno-šedá

Dětská elektronická kuchyňka Tefal French Touch Bublinky s magickými bublinkami je unikátní a inovativní dětská kuchyňka s výjimečným designem. Kuchyňka Tefal French Touch má krásné barevné provedení zářivé červené barvy v kombinaci s bílou pracovní deskou a šedými doplňky. Kuchyňka Smoby je vhodná pro chlapce a dívky ve věku od 3 let. Děti si tak pěstují hmatovou citlivost, koordinaci pohybů a jemné motorické schopnosti. Hra s dětskou kuchyňkou u dětí také pomáhá rozvíjet komunikační schopnosti, a hrou napodobují dospělé. Kuchyňka je vybavena replikami opravdových potravin, které jsou z jedné strany opečené. Magickou funkcí dětské kuchyňky je bublající nádoba, která napodobuje var. Po položení na sporák a nalití vody vypouští realistické bublinky. Dětská kuchyňka obsahuje celkem až 44 doplňků.

Mezi ně patří pánev na otáčení palačinek. K doplňkům dále patří příbory, talířky, replika nože, naběračky, slánka a pepřenka, kečup a majonéza, tlakový hrnec s poklicí, láhev mléka, pohárky s podstavci. Dětská kuchyňka obsahuje také mnoho napodobenin jídla jako jsou párky, kuře, vajíčko, koláčky, mrkev a placky na pečení. Součástí doplňků jsou i kostky ledu, které dětem při hře vypadnou přímo z dávkovače ledu. Mezi jedinečné doplňky této kuchyňky patří zabudovaný espresso kávovar s náhradními kapslemi různých příchutí. Kuchyňka pro děti Tefal je dostatečně velká na hru pro více dětí. Její výhodou je přístupnost z každé strany. Kuchyňka má dětskou ledničku s otevíratelnými dvířky, která slouží zároveň jako úložný prostor pro potraviny.

Ve střední části kuchyňky je také prostor na odkládání doplňků nebo jiného příslušenství, které je dostupné v naší nabídce. Důležitou část kuchyňky tvoří trouba na pečení, s otevíratelnými dvířky a vysouvacím roštem. Pracovní deska dětské kuchyňky obsahuje dřez, kde děti mohou mýt nádobí po vaření a sporák se dvěma plynovými a dvěma elektrickými vařiči. Krásným doplňkem kuchyňky je i barbecue gril na opékání. Celková délka dětské kuchyňky je 115 cm a její rozměry jsou 115*41*93 cm a její výška je 93 cm. Dětská elektronická kuchyňka Tefal French Touch funguje na 2 x AA baterie, které jsou součástí balení.

Dětská rychlovarná konvice Tefal Smoby bílo-béžová

Smoby rychlovarná konvice pro děti je krásný doplněk do dětské kuchyňky. Je provedena v bílé a béžové barevné kombinaci licencované značky Tefal. Má realistický vzhled a velmi pěkné tvary. Obsahuje otevíratelné vrchní víko a spínač. Rozměry konvice jsou 11,8*6,8*13,8 cm. Dětské doplňky do kuchyňky dělají hru ještě zajímavější. Je vhodná pro děti od 3 let. Každá hospodyňka se potěší novému doplňku do dětské kuchyňky. Tento doplněk přichází v úžasné cenové nabídce spolu s kuchyňkou a dalším spotřebičem Tefal.

Dětský tlakový hrnec Mini Tefal Smoby s mechanickým zvukem

Smoby dětský tlakový hrnec Mini Tefal je proveden v kombinaci bílé, oranžové a šedé barvy. Působí velmi pěkně a realisticky, dá se mechanicky otevírat a zavírat. Tlakový hrnec pro děti má na vrchu píst na uvolnění tlaku. Je to ideální doplněk do kuchyňky. Po otočení spínače vydává zvuky. Děti hru s realistickými hračkami milují, při hře napodobují dospělé. Rozměry hrnce jsou 19*19*12 cm. Tento tlakový hrnec je vhodný pro děti již od 3 let. Je to jedinečný doplněk do dětského kuchyňky, který hře dodá jedinečný charakter.

Smoby je kvalitní francouzský výrobce nádherných plastových hraček pro děti. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Sada kuchyňky a dvou kuchyňských spotřebičů je skvělá souprava hraček pro děti, které si rády hrají na různá povolání. Zahrnuje v sobě mnoho doplňků, které zajistí neopakovatelnou hru na dlouhé hodiny.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*41*93 cm
Celková výška93 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení77*24*79 cm
Celková délka115 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost9,75 kg
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné