Set kuchyňka Tefal French Touch Smoby s ledem a kávovarem a obchod Supermarket s pokladnou

Popis produktu

Set hraček kuchyňka Tefal French Touch a obchod Supermarket je fantastická souprava hraček, která se hodí pro všechny děti od 3 let. Nejmodernější inovativní design těchto úžasných hraček zaručeně upoutá každé děťátko. Kuchyňka i obchod mají různé doplňky, které nesmí chybět ani v opravdových obchodech a kuchyních. Spolu se výborně doplňují a zaručí vašim dětem hodiny plné zábavy. Tyto úžasné hračky v cenově výhodné ponuce pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby. V jeho hračkách se odráží francouzský cit pro krásu a jedinečnost a také léty ověřená kvalita. Ta je spojena se zaručenou bezpečností dětí během zábavných a veselých her s hračkami Smoby.

Kuchyňka pro děti Tefal French Touch Smoby se zvuky, s ledem, kávovarem a 45 doplňky tyrkysově-zelená

Dětská elektronická kuchyňka Smoby Tefal French Touch je krásná a inovativní dětská kuchyňka se zvukovými funkcemi, magickými potravinami a množstvím doplňků. Kuchyňka pro děti Tefal French Touch má krásné barevné provedení zářivé modré barvy v kombinaci s bílou pracovní deskou a šedými a svěže zelenými doplňky. Kuchyňka Smoby je vhodná pro chlapce a dívky ve věku od 3 let. Děti si tak pěstují hmatovou citlivost a koordinaci pohybů. Hra s dětskou kuchyňkou u dětí pomáhá rozvíjet komunikační schopnosti, a hrou napodobují dospělé. Vařič vydává realistické zvuky jako při vaření Blop Blop Pssschh. V kouzelném hrnci se po položení na vařič uvaří opravdové těstoviny. Zajímavým detailem kuchyňky jsou potraviny, které jsou z jedné strany opečené.

Dětská kuchyňka obsahuje celkem až 45 doplňků. Mezi ně patří pánev na otáčení placek, která promění každého malého kuchaře či kuchařku na gurmánského mistra. K doplňkům dále patří příbory, talířky, replika nože, naběračky, slánka a pepřenka, kečup a majonéza, tlakový hrnec s poklicí, láhev mléka, pohárky s podstavci. Dětská kuchyňka obsahuje také několik napodobenin jídla jako jsou párky, kuře, vajíčko, koláčky, mrkev a placky na pečení. Součástí doplňků jsou i kostky ledu, které dětem při hře vypadnou přímo z dávkovače ledu. Mezi jedinečné doplňky této kuchyňky patří zabudovaný espresso kávovar s náhradními kapslemi. Výhodou kuchyňky je přístupnost z každé strany. Kuchyňka má dětskou ledničku s otevíratelnými dvířky, která slouží zároveň jako úložný prostor pro potraviny a doplňky.

Důležitou část kuchyňky tvoří trouba na pečení, s otevíratelnými dvířky a vysouvacím roštem. Pracovní deska dětské kuchyňky obsahuje dřez a sporák se dvěma plynovými a dvěma elektrickými vařiči. Krásným doplňkem kuchyňky je i barbecue gril na opékání. Nad sporákem je espresso kávovar a nad ním jsou ručičkové hodiny. Na digestoři jsou háčky na zavěšení kuchyňského nářadí. Společnou hrou a napodobováním dospělých se děti dokáží zabavit dlouhé hodiny, a přitom se učí jak to funguje v opravdové kuchyni. Celková délka dětské kuchyňky je 115 cm a její rozměry jsou 115*41*93 cm a její výška je 93 cm. Elektronická kuchyňka Smoby Tefal French Touch funguje na 1 x AA baterii, která je součástí balení.

Dětský obchod Supermarket Smoby s elektronickou pokladnou, vozíkem a potravinami zelený

Smoby obchod Supermarket je fantastická hračka pro děti od 3 let. Dětský obchod má v sobě zabudovanou elektronickou dotykovou pokladnu, kalkulačku a LCD displej. Je to mini replika klasického supermarketu, ve kterém najdete vše možné: poličky s ovocem a zeleninou, poličky s pekařskými výrobky a mnoha dalšími potravinami, pokladnu s mikrofonem, nákupní košík na kolečkách, do kterého se dá vložit mince. Celkem je v balení až 44 doplňků, bez kterých se neobejde žádný správný obchod. Děti si mohou vybrat různé produkty na dotykovém displeji, cena se zobrazí na LCD obrazovce. Všechny ceny se dají spočítat na zabudované kalkulačce. Produkty se dají i oskenovat, přesně jako na opravdové pokladně. U každého produktu pokladna vydá pípajúci zvuk a zasvítí červené světélko. Při placení je třeba přetáhnout kartičku přes čtečku karet a cena na pokladně se vynuluje, jako kdyby bylo zboží zaplaceno.

Dětský obchůdek s pokladnou je nejen velmi zábavná realistická hračka, ale přispívá ve velké míře ik rozvoji dětí. Manipulací s drobnými doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální hračka pro děti, které rády vymýšlejí různé příběhy a hrají se na dospělé. Pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokoje. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Dětský supermarket Smoby funguje na 2 x AA baterie, které nejsou součástí balení. Rozměry dětského obchůdku jsou 54*46*87 cm, má výraznou zelenou barvu.

Smoby je kvalitní francouzský výrobce nádherných plastových hraček pro děti. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Sada kuchyňky a obchůdku pro malé prodavače je skvělá souprava hraček pro děti, které si rády hrají na různá povolání. Zahrnuje v sobě mnoho doplňků, které zajistí neopakovatelnou hru na dlouhé hodiny.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*41*93 cm
Celková výška93 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení77*24*79 cm
Celková délka115 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost9,75 kg
PoznámkaBattery: 1 AA
Barvatyrkysová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...