Set kuchyňka Tefal French Touch Smoby s ledem, kávovarem a magnetická oboustranná tabule 2v1

Popis produktu

Set hraček kuchyňka Tefal French Touch a magnetická oboustranná tabule je fantastická souprava hraček, která se hodí pro všechny děti od 3 let. Realistický design a zajímavé detaily kuchyňky zaručeně upoutají každé děťátko, protože kuchyňka vypadá jako opravdová kuchyň. Tabule je magnetická a dá se na ni psát křídou i fixem. Děti ji využijí na vytváření obědového menu ve své kuchyňce nebo se s ní mohou zahrát na školní vyučování. Tyto úžasné hračky v cenově výhodném sete pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby. V jeho hračkách se odráží francouzský cit pro krásu a jedinečnost a také léty ověřená kvalita. Ta je spojena se zaručenou bezpečností dětí během zábavných a veselých her s hračkami Smoby.

Kuchyňka pro děti Tefal French Touch Smoby se zvuky, s ledem, kávovarem a 45 doplňky tyrkysově-zelená

Dětská elektronická kuchyňka Tefal French Touch je krásná a inovativní dětská kuchyňka se zvukovými funkcemi, magickými potravinami a množstvím doplňků. Kuchyňka pro děti Tefal French Touch má krásné barevné provedení zářivé modré barvy v kombinaci s bílou pracovní deskou a šedými a svěže zelenými doplňky. Kuchyňka Smoby je vhodná pro chlapce a dívky ve věku od 3 let. Děti si tak pěstují hmatovou citlivost a koordinaci pohybů. Hra s dětskou kuchyňkou u dětí pomáhá rozvíjet komunikační schopnosti, a hrou napodobují dospělé. Vařič vydává realistické zvuky jako při vaření Blop Blop Pssschh. V kouzelném hrnci se po položení na vařič uvaří opravdové těstoviny. Zajímavým detailem kuchyňky jsou potraviny, které jsou z jedné strany opečené.

Dětská kuchyňka obsahuje celkem až 45 doplňků. Mezi ně patří pánev na otáčení placek, která promění každého malého kuchaře či kuchařku na gurmánského mistra. K doplňkům dále patří příbory, talířky, replika nože, naběračky, slánka a pepřenka, kečup a majonéza, tlakový hrnec s poklicí, láhev mléka, pohárky s podstavci. Dětská kuchyňka obsahuje také několik napodobenin jídla jako jsou párky, kuře, vajíčko, koláčky, mrkev a placky na pečení. Součástí doplňků jsou i kostky ledu, které dětem při hře vypadnou přímo z dávkovače ledu. Mezi jedinečné doplňky této kuchyňky patří zabudovaný espresso kávovar s náhradními kapslemi. Výhodou kuchyňky je přístupnost z každé strany. Kuchyňka má dětskou ledničku s otevíratelnými dvířky, která slouží zároveň jako úložný prostor pro potraviny a doplňky.

Důležitou část kuchyňky tvoří trouba na pečení, s otevíratelnými dvířky a vysouvacím roštem. Pracovní deska dětské kuchyňky obsahuje dřez a sporák se dvěma plynovými a dvěma elektrickými vařiči. Krásným doplňkem kuchyňky je i barbecue gril na opékání. Nad sporákem je espresso kávovar a nad ním jsou ručičkové hodiny. Na digestoři jsou háčky na zavěšení kuchyňského nářadí. Společnou hrou a napodobováním dospělých se děti dokáží zabavit dlouhé hodiny, a přitom se učí jak to funguje v opravdové kuchyni. Celková délka dětské kuchyňky je 115 cm a její rozměry jsou 115*41*93 cm a její výška je 93 cm. Elektronická kuchyňka Smoby Tefal French Touch funguje na 1 x AA baterii, která je součástí balení.

Školní magnetická tabule 2v1 Smoby oboustranná zeleno-modrá

Smoby magnetická oboustranná tabule 2v1 na kreslení a psaní je vhodná pro děti od 3 let. Je to plastová tabule provedena v trendových odstínech zelené, modré a oranžové barvy. Z jedné strany dítě kreslí na tabuli křídami, z druhé strany píše a kreslí pomocí smazatelný fixy nebo vytváří obrazce z magnetických písmenek. Když dítě vyroste, může si tabuli zavěsit na stěnu a používat ji na připomínky v pokoji, nebo v kuchyni. Balení dětské tabule obsahuje celkem 7 doplňků. Rozměry tabule pro děti jsou 48*42*102 cm. Výška tabule se stojanem je 102 cm. Dětské kresby se z obou stran dají setřít hadříkem.

Tabule pro děti lze použít i samostatné na zavěšení nebo může stát na praktickém podstavci. Pod tabulí je držák, polička s přihrádkami na křídu a magnetky, která zároveň zachycuje prach z křídy. Tabule se dá složit a zabírá málo místa. Je to velmi praktická dětská hračka, když se u dítěte už od útlého věku rozvíjejí kreslicí schopnosti, manuální zručnost ovládat tužku a křídu, počítat, psát nebo vytvářet obrazce z magnetek. Tato dětská pomůcka na kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku.

Smoby je kvalitní francouzský výrobce nádherných plastových hraček pro děti. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Sada kuchyňky a magnetické tabule je skvělá souprava hraček pro děti, které si rády hrají na kuchaře a kuchařky a rady si kreslí nebo vytvářejí jiné umělecká díla na tabuli. Zahrnuje v sobě mnoho doplňků, které zajistí neopakovatelnou hru na dlouhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*41*93 cm
Celková výška93 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení77*24*79 cm
Celková délka115 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost9,75 kg
NoteBattery: 1 AA
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné