Set kuchyňka Tefal French Touch Smoby s ledem a kávovarem a úklidové pomůcky 3v1

Popis produktu

Set hraček kuchyňka Tefal French Touch a úklidové potřeby tvoří skvělou soupravu hraček, která se hodí pro všechny děti od 3 let. Nejmodernější inovativní design a zajímavé detaily kuchyňky zaručeně upoutají každé děťátko, protože kuchyňka vypadá jako opravdová kuchyň. Spolu s úklidovými pomůckami v pěkné zelené barvě tvoří jeden dokonalý celek ideální na hraní pro vaše malé rošťáky. Tyto úžasné hračky v cenově výhodném setu pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby. V jeho hračkách se odráží francouzský cit pro krásu a jedinečnost a také léty ověřená kvalita. Ta je spojena se zaručenou bezpečností dětí během zábavných a veselých her s hračkami Smoby.

Kuchyňka pro děti Tefal French Touch Smoby se zvuky, s ledem, kávovarem a 45 doplňky tyrkysově-zelená

Dětská elektronická kuchyňka Tefal French Touch je krásná a inovativní dětská kuchyňka se zvukovými funkcemi, magickými potravinami a množstvím doplňků. Kuchyňka pro děti Tefal French Touch má krásné barevné provedení zářivé modré barvy v kombinaci s bílou pracovní deskou a šedými a svěže zelenými doplňky. Kuchyňka Smoby je vhodná pro chlapce a dívky ve věku od 3 let. Děti si tak pěstují hmatovou citlivost a koordinaci pohybů. Hra s dětskou kuchyňkou u dětí pomáhá rozvíjet komunikační schopnosti, a hrou napodobují dospělé. Vařič vydává realistické zvuky jako při vaření Blop Blop Pssschh. V kouzelném hrnci se po položení na vařič uvaří opravdové těstoviny. Zajímavým detailem kuchyňky jsou potraviny, které jsou z jedné strany opečené.

Dětská kuchyňka obsahuje celkem až 45 doplňků. Mezi ně patří pánev na otáčení placek, která promění každého malého kuchaře či kuchařku na gurmánského mistra. K doplňkům dále patří příbory, talířky, replika nože, naběračky, slánka a pepřenka, kečup a majonéza, tlakový hrnec s poklicí, láhev mléka, pohárky s podstavci. Dětská kuchyňka obsahuje také několik napodobenin jídla, jako jsou párky, kuře, vajíčko, koláčky, mrkev a placky na pečení. Součástí doplňků jsou i kostky ledu, které dětem při hře vypadnou přímo z dávkovače ledu. Mezi jedinečné doplňky této kuchyňky patří zabudovaný espresso kávovar s náhradními kapslemi. Výhodou kuchyňky je přístupnost z každé strany. Kuchyňka má dětskou ledničku s otevíratelnými dvířky, která slouží zároveň jako úložný prostor pro potraviny a doplňky.

Důležitou část kuchyňky tvoří trouba na pečení, s otevíratelnými dvířky a vysouvacím roštem. Pracovní deska dětské kuchyňky obsahuje dřez a sporák se dvěma plynovými a dvěma elektrickými vařiči. Krásným doplňkem kuchyňky je i barbecue gri. Nad sporákem je espresso kávovar a nad ním jsou ručičkové hodiny. Na digestoři jsou háčky na zavěšení kuchyňského nářadí. Společnou hrou a napodobováním dospělých se děti dokáží zabavit dlouhé hodiny, a přitom se učí, jak to funguje v opravdové kuchyni. Celková délka dětské kuchyňky je 115 cm a její rozměry jsou 115*41*93 cm a její výška je 93 cm. Elektronická kuchyňka Smoby Tefal French Touch funguje na 1 x AA baterii, která je součástí balení.

Smeták a lopatka Aqua Clean Smoby 3dílná tyrkysová

Úklidová souprava Aqua Clean je praktická sada pomůcek do domácnosti pro každou malou hospodyňku od 3 let. Součástí sady je smeták s plastovou rukojetí a lopatka na smetí s malým smetáčkem. Celá dětská sada je velmi lehká a jemná na dotek, nesmí chybět ve výbavě žádné malé pomocnice. Prostřednictvím soupravy na úklid pro děti, můžete vaše ratolesti vést k odpovědnosti a péči o domácnost. Je důležité vést děti již od časného věku k tomu, aby si udržovaly pořádek ve svých věcech. Souprava na úklid Smoby v tyrkysovém provedení je na to skvělým prostředkem. Délka metly je 54 cm a celkové rozměry jsou 24*5*54 cm.

Smoby je kvalitní francouzský výrobce nádherných plastových hraček pro děti. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Sada kuchyňky a úklidových potřeb je skvělá souprava hraček pro děti, které si rády hrají na kuchaře a kuchařky a také na pomocníky v domácnosti. Zahrnuje v sobě mnoho doplňků, které zajistí neopakovatelnou hru na dlouhé hodiny.

Doprava nad 49€
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*41*93 cm
Celková výška93 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení77*24*79 cm
Celková délka115 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost9,75 kg
PoznámkaBattery: 1 AA
Barvatyrkysová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné