Set kuchyňka Tefal French Touch Smoby s ledem a kávovarem a 3 kuchyňské spotřebiče Tefal

Popis produktu

Set hraček kuchyňka Tefal French Touch a 3 kuchyňské spotřebiče Tefal je fantastická souprava hraček, která se hodí pro všechny děti od 3 let. Realistický design a zajímavé detaily kuchyňky zaručeně upoutají každé děťátko, protože kuchyňka vypadá jako opravdová kuchyň. Spolu s konvicí, mixérem a toasterem Tefal tvoří jeden dokonalý celek ideální na hraní pro vaše malé rošťáky. Tyto úžasné hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby. V jeho hračkách se odráží francouzský cit pro krásu a jedinečnost a také léty ověřená kvalita. Ta je spojena se zaručenou bezpečností dětí během zábavných a veselých her. Hračky v setu Smoby vám nabízíme v zvýhodněné ceně.

Kuchyňka pro děti Tefal French Touch Smoby se zvuky, s ledem a kávovarem tyrkysově-zelená

Dětská elektronická kuchyňka Tefal French Touch je krásná a inovativní dětská kuchyňka se zvukovými funkcemi, magickými potravinami a množstvím doplňků. Kuchyňka pro děti Tefal French Touch má krásné barevné provedení zářivé modré barvy v kombinaci s bílou pracovní deskou a šedými a svěže zelenými doplňky. Kuchyňka Smoby je vhodná pro chlapce a dívky ve věku od 3 let. Děti si tak pěstují hmatovou citlivost a koordinaci pohybů. Hra s dětskou kuchyňkou u dětí pomáhá rozvíjet komunikační schopnosti, a hrou napodobují dospělé. Vařič vydává realistické zvuky jako při vaření Blop Blop Pssschh. V kouzelném hrnci se po položení na vařič uvaří opravdové těstoviny. Zajímavým detailem kuchyňky jsou potraviny, které jsou z jedné strany opečené.

Dětská kuchyňka obsahuje celkem až 45 doplňků. Mezi ně patří pánev na otáčení placek, která promění každého malého kuchaře či kuchařku na gurmánského mistra. K doplňkům dále patří příbory, talířky, replika nože, naběračky, slánka a pepřenka, kečup a majonéza, tlakový hrnec s poklicí, láhev mléka, pohárky s podstavci. Dětská kuchyňka obsahuje také několik napodobenin jídla jako jsou párky, kuře, vajíčko, koláčky, mrkev a placky na pečení. Součástí doplňků jsou i kostky ledu, které dětem při hře vypadnou přímo z dávkovače ledu. Mezi jedinečné doplňky této kuchyňky patří zabudovaný espresso kávovar s náhradními kapslemi. Výhodou kuchyňky je přístupnost z každé strany. Kuchyňka má dětskou ledničku s otevíratelnými dvířky, která slouží zároveň jako úložný prostor pro potraviny a doplňky.

Důležitou část kuchyňky tvoří trouba na pečení, s otevíratelnými dvířky a vysouvacím roštem. Pracovní deska dětské kuchyňky obsahuje dřez a sporák se dvěma plynovými a dvěma elektrickými vařiči. Krásným doplňkem kuchyňky je i barbecue gril na opékání. Nad sporákem je espresso kávovar a nad ním jsou ručičkové hodiny. Na digestoři jsou háčky na zavěšení kuchyňského nářadí. Společnou hrou a napodobováním dospělých se děti dokáží zabavit dlouhé hodiny, a přitom se učí jak to funguje v opravdové kuchyni. Celková délka dětské kuchyňky je 115 cm a její rozměry jsou 115*41*93 cm a její výška je 93 cm. Elektronická kuchyňka Smoby Tefal French Touch funguje na 1 x AA baterii, která je součástí balení.

Dětská rychlovarná konvice Mini Tefal Smoby bílo-žlutá

Dětská rychlovarná konvice Mini Tefal je moderní hračka pro děti která se výborně hodí do každého dětského kuchyňky. Je provedena v kombinaci bílé a žluté barvy. Díky zaobleným hranám je také velmi bezpečná a je ergonomicky tvarovaná pro co nejlepší uchopení. Na boku konvice je žluté logo mini Tefal. Víko konvice lze odklopit jako u klasické rychlovarné konvice. Tyto a jiné detaily výtečně podtrhují její realistický vzhled. Rozměry dětské konvice mini Tefal jsou 11,8*6,8*13,8 cm. Konvice potěší všechny děti, které se rády hrají v kuchyňce a stane se nedílnou součástí každé dětské kuchyňky. Výborně se také hodí k čajovým setem. Hrou s hračkami které připomínají reálné domácí spotřebiče se dítě učí jak se používají, rozvíjí si motoriku a osvojuje si znalosti fungování věcí.

Dětský ruční mixér Mini Tefal Smoby s metličkami modrý

Dětský ruční mixér Mini Tefal je další domácí spotřebič s realistickým designem. Mixér je proveden v krásné modré barvě a obsahuje jeden pár metliček na šlehání šedé barvy, které se dají vybírat. Na vrchu má mixér bílé a šedé tlačítka a na boku logo mini Tefal. Rozměry dětského mixéru mini Tefal jsou 11*5*17 cm. Dětský mixér Tefal je replikou opravdového mixéru, výborně zapadne do každého dětského kuchyňky a zajistí ještě zábavnější a realističtější hru na kuchaře a kuchařky. Mixér do kuchyňky je vhodný pro děti od 3 let.

Dětský topinkovač Tefal Express Smoby s topinkami bílý

Smoby topinkovač Tefal Express je replika topinkovače značky Tefal, takže děti mají pocit, že si dělají toasty jako velcí dospělí. Vložte do topinkovače 2 topinky, stiskněte tlačítko na boční straně a po několika sekundách topinky samy vyskočí venku. Dětská hračka do kuchyňky má pěkné bílo-zelené barevné provedení. Hračka pro malé děti podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu. Také je to skvělý doplněk ke kuchyňce Smoby. Je to hračka vhodná pro děti od 3 let. Prostřednictvím topinkovače pro děti rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívá to ik mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí se přibližují k tomuto světu, ke světu dospělých. K tomu je skvělým prostředkem souprava dětských spotřebičů a kuchyňky Smoby, která přichází ve fantastické a cenově výhodné nabídce.

Smoby je kvalitní francouzský výrobce nádherných plastových hraček pro děti. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Sada kuchyňky a kuchyňských spotřebičů Tefal je skvělá souprava hraček pro děti, které si rády hrají na kuchaře a kuchařky. Zahrnuje v sobě mnoho doplňků, které zajistí neopakovatelnou hru na dlouhé hodiny.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*41*93 cm
Celková výška93 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení77*24*79 cm
Celková délka115 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost9,75 kg
NoteBattery: 1 AA
Barvatyrkysová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...