Set kuchyňka Tefal French Touch Smoby elektronická se zvuky a sušička s nádobím

Popis produktu

Touží vaše dítě po dětské kuchyňce? V tom případě můžete využít výhodné dětské sety kuchyněk s doplňkovou hračkou, kterou může dítě při hře s kuchyňkou kombinovat. Set hraček, elektronická kuchyňka Tefal French Touch Smoby a sušička s nádobím, je vhodný pro všechny zvídavé a šikovné děti od 3 let. Cenově výhodný set hraček od renomované francouzské společnosti Smoby zabaví dítě na dlouhé hodiny a zároveň rozvíjí jeho schopnosti a dovednosti.

Dětská kuchyňka Smoby Tefal French Touch elektronická s grilem, opečenými potravinami a magickou těstovinou s 46 doplňky červená

Dětská kuchyňka Tefal French Touch od Smoby je krásná kuchyňka s plnou výbavou a množstvím doplňků, vhodná pro děti od 3 let. Je zhotovena v krásné sytě červené barvě s bílou pracovní deskou. Kuchyňka je vybavena setem 46 doplňků, mezi které patří rekvizity surovin a náčiní, které jsou používány ve skutečných kuchyních. Děti nadchne množství funkcí a doplňků, které tato kuchyňka má. Pro děti je k dispozici pánev na otáčení palačinek či realistický gril. Kuchyňka má celkem 46 doplňků, mezi kterými nesmí samozřejmě chybět ani příbory, talířky, repliky nože, naběračka, slánka, pepřenka, kečup, majonéza, hrnec s pokličkou, láhev mléka či skleničky. Děti si také mohou vyzkoušet pečení v troubě, vaření v hrncích či pánvi na varné desce. Dětičky si mohou během vaření odkládat kuchyňské náčiní do příručních otvorů na pracovní desce. Dětská kuchyňka disponuje i otevíratelným úložným prostorem s poličkou, což děti učí pořádkumilovnosti.

Samozřejmostí je i replika odsávání a hodiny, aby děti mohly sledovat čas vaření a pečení. Kuchyňka poskytne malému kuchaři i mnoho napodobenin jídla, jako jsou párky, upečené kuřátko, vajíčko, muffiny, mrkev a jiné. Ve výbavě kuchyňky jsou přiloženy i kostky ledu, které si děti mohou dávkovat přímo z dávkovače ledu. Dětem dobře poslouží i malý espresso kávovar, ke kterému jsou přiloženy kapsle různých příchutí. Dětská elektronická kuchyňka vydává realistické zvuky, mezi které patří i syčení pánve. Některé repliky potravin jsou z jedné strany upečené, takže dítě bude mít při vaření opravdovou radost z velmi realistického vaření. Dítě bude překvapené i magickou těstovinou, která při vaření v hrnci zázračně zvětší svůj objem.

Kuchyňka stojí na 6 stabilních nohách a celkové rozměry dětské kuchyňky jsou 115*45*94 cm s výškou pracovní desky 50 cm, díky čemuž si každý rodič bude umět určit, zda je pracovní deska v kuchyňce dostatečně vysoká pro jeho šikovného potomka. Součástí dětské kuchyňky Smoby Tefal French Touch jsou i baterie.

Dětská sušička nádobí Pro Cook Écoiffier velká od 18 měsíců s 45 doplňky zelená

Dětská sušička na nádobí Pro Cook Écoiffier je krásný doplněk do každé dětské kuchyňky. Dětská souprava s nádobím je vhodná pro všechny dětičky, které rády pomáhají při mytí a odkládání nádobí a chtějí mít vlastní set s nádobím i se sušičkou. Set s nádobím a s odkapávačem na nádobí je vyroben z kvalitních a odolných plastových materiálů, které jsou příjemné na dotek a které dlouho vydrží. Dětská sušička na nádobí obsahuje až 45 krásných doplňků, které touží mít ve své dětské kuchyňce každé dítě. Doplňky jsou velmi moderní a jsou téměř k nerozeznání od originálů.

Dětská sušička na nádobí i s doplňky dodržují přísné evropské standardy bezpečnosti a certifikáty kvality hraček. Rozměry sušičky na nádobí i s doplňky pro děti jsou 44*31*14 cm. Dětská sušička na nádobí s doplňky je vhodná hlavně pro holčičky od 18 měsíců. Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Smoby je francouzská renomovaná společnost na výrobu hraček, které se vyznačují vysokou kvalitou, odolností použitých materiálů a bezpečností hraček. Hračky od Smoby splňují přísná bezpečnostní kritéria kladená na výrobu dětských hraček a díky tomu si udržují ten nejvyšší standard. Zářivé barvy na dětských hračkách Smoby podněcují u dětí rozvoj představivosti a fantazie. Jedná se o hračky s nejvyšší přidanou hodnotou a jedinečným francouzským designem.

Doprava 59
Technické parametry
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné