Set kuchyňka elektronická s bubláním Tefal Studio Kitchen XL Bubble 360° a domeček pro panenku Smoby trojkřídlý

Popis produktu

Kuchyňka elektronická s bublaním Tefal XL Bubble a trojkřídlý domek pro panenku potěší všechny děti od 3 let, které mají rády hry na povolání. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží dětem dlouhá léta. Chlapci i dívky si vyzkoušejí hry na šéfkuchaře, učí se vařit a zacházet s kuchyňskými doplňky. Velkou radost budou mít také z trojkřídlého domečku, ve kterém si zahrají se svou oblíbenou panenkou. Vaši nejmenší získají realistické zážitky, rozvíjejí si jemnou motoriku a logické myšlení, přibližují se světu dospělých. Set hraček je vhodný i pro více dětí, zlepšují si jazykové a schopnosti a upevňují sociální vazby.

Kuchyňka elektronická s bubláním v hrnci Tefal Studio XL Bubble 360° Smoby s funkčními spotřebiči a potravinami 34 doplňků

Elektronická kuchyňka s bubláním v hrnci Tefal Studio XL Bubble od francouzského výrobce Smoby je skvělá hračka pro všechny děti od 3 let, které mají rády hry na šéfkuchaře. Těšit se mohou na kuchyňské hodiny a prodlouženou kuchyňskou desku, která dětem poslouží jako jídelní stolek. Kuchyňka nabízí přístup z více stran, takže si s ní zahrají i kamarádi a sourozenci, její zadní strana je ozdobena krásným obrázkem s kuchyňským motivem. Kuchyňka disponuje troubou na pečení, lednicí, kávovarem s náhradními kapslemi, přístrojem na sodu, digestoří s háčky na nářadí, dřezem a varnou deskou.

Kuchaři se při vaření spolehnou na sadu 34 doplňků, mezi nimiž se nachází magický hrnec s bublající vodou, pánev, kuchyňské náčiní, krabice, náhradní kapsle, skleničky, pepřenka, solnička, šálky, lžičky, nože, vidličky, talířky, rybička a steak smažení. Skvělým doplňkem jsou také těstoviny, které dokážou měnit barvu při změně teploty. Všechny detaily kuchyňky jsou pečlivě přizpůsobeny dětským ručkám, k dispozici mají také spoustu úložného prostoru pro všechny doplňky. Stabilní kuchyňka ve tvaru písmene L stojí na pevných nohách a její rozměry jsou 85*62*100 cm, přičemž celková výška je 100 cm, výška pracovní desky 51 cm. Elektronický modul funguje na 3 baterie typu AAA, které nejsou součástí balení.

Domeček pro panenku Large Doll's Play Center Natur D'Amour Baby Nurse Smoby trojkřídlý s 23 doplňky

Domeček pro panenku Natur D'Amour z kolekce Baby Nurse je vynikající dárek pro všechny děti a zejména holčičky od 3 let. Herní komplex tvoří 3 hrací části, které jsou vhodné pro panenku o maximální velikosti 42 cm. Hlavní, středovou část domku tvoří koupelna s vaničkou se sprchou a přebalovacím pultem s moderním vzorem. Zadní stěnu tvoří fotorámeček, ozdobený srdíčkem, do kterého si holčička může dát svou fotografii s panenkou. Levé křídlo domku sestává z kuchyňské části, ve které je jídelní židle s pultíkem, dřez, varná deska a ve spodní části je umístěna mikrovlnná trouba, ve které malé maminky rychle ohřejí panenkám jídlo.

V pravém křídle se nachází ložnice s pohodlnou postýlkou, nad kterou je kolotoč se srdíčky a ptáčky pro lepší spánek panenky. Noční lampička za hlavičkou panenky vydává v noci příjemné a nerušivé fosforeskující světlo. Postýlku lze v případě potřeby od domku odpojit a dítě si může dát postýlku s panenkou ke své vlastní a spát tak spolu. Toto multifunkční pečovatelské centrum nabízí bohatou sadu 23 doplňků, mezi nimiž je hrnec s poklicí, talířek se lžičkou na krmení, láhev na mléko, dětská výživa, zubní kartáček, šampon, teploměr, příručka péče o miminko a různé další doplňky. Panenka není součástí balení.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu85*62*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovní plochy51 cm
Rozměry balení66*26*75 cm
Celková délka85 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6,3 kg
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Barvašedá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.