Set kuchyňka elektronická Tefal Studio XXL Bubble Smoby s magickým bubláním a snídaňový set s kávovarem a toasterem

Popis produktu

Set kuchyňka elektronická Tefal Studio XXL Bubble a snídaňový set s kávovarem a toasterem je skvělý dárek pro každé dítě od 3 let. Hračky v setu spolu krásně barevně i designově ladí a děti si s nimi vydrží hrát dlouhá léta. Hračky Smoby pomáhají rozvíjet komunikační a jazykové schopnosti dětí, hrají si hry na kuchaře. Sada hraček je v nabídce za akční cenu, takže při nákupu ušetříte. Výrobce Smoby spojuje v hračkách nejvyšší kvalitu a pravý francouzský design, který se zalíbí každému dítěti. Set hraček je vhodný pro hru více dětí.

Kuchyňka elektronická Tefal Studio XXL Bubble Smoby s magickým bubláním, sodou a ledem a 38 doplňků

Elektronická dětská kuchyňka Tefal Studio XXL Smoby s 38 doplňky je praktická a šikovná kuchyňka, která svým výjimečným designem v červeném provedení okouzlí každé dítě od 3 let. Dětská kuchyňka se díky svému francouzskému designu řadí mezi ty nejlepší dětské kuchyňky, se kterými si může dítě hrát. Kuchyňka pro děti obsahuje bohatou sadu 38 doplňků: příbory, talířky, slánka, pepřenka, skleničky, šálky a rozličné repliky potravin a surovin.

Chladnička s otevíracími dvířky poslouží pro dětičky na úschovu potravin, které musí udržovat v chladu, aby se nepokazily. Vestavná pečicí trouba pomůže malému kuchaři v přípravě chutného pečeného masíčka a přímo pod ní se nachází také myčka nádobí, do které může dítě naložit špinavé nádobí a dát ho pořádně umýt. Pánev s funkcí otáčení výborně zabaví malého neposedu, který se rozhodne připravovat chutné palačinky. Magický bublající hrnec po svém položení na sporák a stisknutí knoflíku začne napodobovat vařící vodu a dětičky budou ohromeny touto skvělou funkcí.

Elektronická dětská kuchyňka stojí na stabilních podstavcích a celkové rozměry dětské kuchyňky jsou 86*83*100 cm a výška pracovní desky je 51 cm, díky čemuž si každý rodič bude umět určit, zda je pracovní deska v kuchyňce dostatečně vysoká pro jeho šikovné dítě. Kuchyňka se vyznačuje velmi dobrým přístupem ze všech stran.

Snídaňový set s kávovarem a toasterem Mini Tefal Smoby bílo-bordový

Kávovar a topinkovač Tefal Smoby přicházejí v balení se šálky, lžičkami a topinkami, aby byla hra s kuchyňskými pomůckami mnohem realističtější. Snídaňový set je vhodný pro děti od 3 let. Děti si mohou ke snídani vyrobit vlastní kávu a topinky s plastovými spotřebiči, které jsou replikami opravdových spotřebičů Tefal. Vložte do topinkovače 2 topinky a po několika sekundách samy vyskočí ven. Vyrobte si kávu v kávovaru s vyjímatelnou nádobkou na vodu a kávovým filtrem. Vložte vodu do nádobky, stiskněte tlačítko a sledujte, jak voda stéká do konvice. Hračka pro malé kuchaře podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu, protože děti si mohou vymýšlet různé příběhy a způsoby snídání a stolování pro sebe a své nejbližší.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu86*84*99 cm
Celková výška99 cm
Výška pracovní plochy51 cm
Rozměry balení77*24*80 cm
Celková délka86 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost7,7 kg
PoznámkaBattery: 3 x AAA/LR03 included
Barvafialová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné