Set kuchyňka Princezny Smoby s věžičkami a 19 doplňky oboustranná a Hravá kuchařka Chef Perníková chaloupka s recepty a formami na pečení

Popis produktu

Set kuchyňka s věžičkami Princezny a Hravá kuchařka Perníková chaloupka je oblíbená sada hraček, která zabaví všechny kreativní a šikovné holčičky od 3 let. Hračky v setu nabízíme za akční cenu, takže při koupi setu nejenže ušetříte, ale svým dětem dopřejete ty nejlepší hračky od společnosti Smoby. Hračky od Smoby se vyznačují jedinečným francouzským designem a funkčností jednotlivých doplňků. Jednotlivé doplňky spolu ladí a hodí se do každého dětského pokoje.

Kuchyňka s věžičkami Princezny Smoby 19 doplňků oboustranná

Kuchyňka pro děti Disney Princezny je krásná růžová dětská kuchyňka, vhodná pro všechny holčičky od 3 let. Kuchyňka je vysoká až 99 cm a výška pracovní desky je 48 cm nad zemí. Dětská kuchyňka s motivem a nápisem Disney Princess je dokonalým dárkem pro vaši malou princeznu, která miluje svět pohádek. Kuchyňku zdobí hezké věžičky, připomínající pohádkový hrad.

Kuchyňka obsahuje celkem 19 doplňků do kuchyňky, které hru dělají dokonalou. Jsou to nádobí, příbory, hrnec, talířky, sklenice a mnohé jiné. Dětská kuchyňka má troubu s otevíracími dvířky. Kuchyňka je oboustranná, z jedné strany obsahuje dřez na nádobí a sporák s jídelním koutem, z druhé strany odkapávač a množství místa na uložení doplňků. Kuchyňka pro děti je krásně zdobená obrázky pohádkových princezen a různými ornamenty.

Hravá kuchařka Chef Smoby Perníková chaloupka s recepty a formami na pečení od 5 let

Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Perníková chaloupka s recepty a formami na pečení je fantastická kreativní sada pro všechny malé cukráře, se kterou si sami upečou Perníkovou chaloupku ze skutečných surovin. Hravá kuchařka Perníková chaloupka je vhodná pro všechny děti od 5 let, které rády pomáhají při pečení a zdobení sladkých ozdob. Při výrobě, pečení i zdobení perníkové chaloupky pracují malí cukráři a cukrářky se skutečnými surovinami. Při pečení se nejen zabaví, ale odměnou za dobře vykonanou práci jim bude dokonalý vlastnoručně upečený a ozdobený perníkový domeček.

Tato kreativní sada pro všechny šikovné a tvořivé děti obsahuje až 15 doplňků, mezi nimiž se nachází 8 kusů forem na pečení, 4 stojany na postavení stěn, 4dílná sada na zdobení, návod na přípravu spolu s receptem. Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Perníková chaloupka je skvělou zábavnou soupravou na pečení z dílny renomovaného výrobce kvalitních hraček pro děti Smoby. Prostřednictvím hry a napodobováním dospělých se děti seznamují s výrobou cukrárenských sladkých pochoutek. Při hře se rozvíjí dětská fantazie a kreativita jakož i jemná motorika rukou.

Smoby je francouzská renomovaná společnost na výrobu hraček, které se vyznačují vysokou kvalitou, odolností použitých materiálů a bezpečností hraček. Hračky od Smoby splňují přísná bezpečnostní kritéria kladená na výrobu dětských hraček a díky tomu si udržují ten nejvyšší standard. Zářivé barvy na dětských hračkách Smoby podněcují u dětí rozvoj představivosti a fantazie. Jedná se o hračky s nejvyšší přidanou hodnotou a jedinečným francouzským designem.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu48*33*99 cm
Celková výška99 cm
Výška pracovní plochy48 cm
Rozměry balení48*16*65 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,8 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.