Set kuchyňka moderní Loft Industrial a pracovní stůl Smoby trojkřídlý se skládacím autíčkem

Popis produktu

Moderní kuchyňka Loft Industrial a pracovní stůl trojkřídlý s autíčkem představují fantastickou sadu hraček pro kreativní děti od 3 let. Hračky v setu spolu designově ladí, vydrží vašim nejmenším dlouhá léta. Dívky a chlapci si vyzkoušejí hry na profesi kuchařů, učí se pracovat s kuchyňskými spotřebiči a zabaví se i při hře na mistry opraváře. Hravým způsobem se přibližují světu dospělých, získají realistické zážitky, rozvíjejí si jemnou motoriku a logické myšlení. Set hraček je vhodný i pro více dětí, přičemž si zlepšují komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Kuchyňka moderní Loft Industrial Kitchen Smoby s kávovarem a funkčními spotřebiči a 32 doplňky

Moderní kuchyňka Loft Industrial Kitchen představuje skvělý dárek pro chlapce a dívky od 3 let. Děti se při vaření zabaví na dlouhé hodiny, získají realistické zážitky při přípravě magických těstovin, které v závislosti na okolním prostředí dokáží měnit barvu, připraví si chutný nápoj v kávovaru a naučí se pracovat s pánví s funkcí otáčení palačinky. Skvělá sada 32 doplňků obsahuje také kuchyňské náčiní, vidličky, nožíky, lžičky, talířky, skleničky, šálky, solničku s mechanickým zvukem, náplně do kávovaru, tekutý dávkovač, krabici s těstovinami, mlékem, palačinku a hrnec s pokličkou.

Chlapci a dívky se při přípravě jídel v kuchyňce spolehnou na chladničku s otevíratelnými dvířky, pečicí troubu a varnou desku s otočným knoflíkem. Po obědě mohou nádobí umýt v praktickém dřezu s kohoutkem a odpadky se naučí třídit díky přihrádkám pro klasický a recyklovatelný odpad. Nadčasová kuchyňka je vybavena množstvím úložného prostoru a praktickými poličkami, do kterých se uloží kuchyňské náčiní a doplňky. Kuchyňka stojí na stabilních nohách a její rozměry jsou 74*30*96 cm s výškou pracovní desky 50 cm.

Pracovní stůl trojkřídlý Black&Decker Mega Center Smoby strojírenství instalatérství malování a tesařství 100 doplňků

Pracovní stůl tříkřídlý Black&Decker Mega Center od francouzského výrobce Smoby je skvělý dárek pro všechny děti od 3 let, které si rády hrají hry na technická povolání. Při práci na instalatéry, mechaniky a tesaře se mohou spolehnout na bohatou sadu 100 doplňků, mezi kterými se nachází mechanická vrtačka se 2 nástavci, kleště, pila, šroubovák, montážní klíče, kladivo, váleček na malování, svěrák, šrouby, matice, hřebíky, potrubní díly, poličky na drobné součástky, různé montážní části a dílce a skládací autíčko. Pracovní stůl se 3 herními plochami je vybaven kolečky pro snadné přesouvání a otevíratelnými bočními křídly.

Zadní stěna je vybavena závěsným systémem pro pracovní nářadí a odkládací plochou pro drobné součástky, takže má dítě potřebné doplňky vždy po ruce. Mistry potěší i praktická tabulka, na kterou si budou moci křídou kreslit a psát poznámky, rovněž využije i praktické poličky pod pracovní plochou. Instalatérská a malířská část sestává z umyvadla, malířského válečku, dávkovače mýdla na ruce a stěnou s montážními otvory, na kterých si dítě vyzkouší instalaci potrubí, přičemž má k dispozici také obrázkový návod. Přes hotové potrubí bude moci spustit míček a sleduje, zda se dostane na místo určení.

Při stavbě potrubí si děti budou moci vyzkoušet různé způsoby montáže, a tak si naplno rozvinou prostorové vidění a technickou představivost. Tesařská část je určena pro všechny děti, které se chtějí naučit pracovat se dřevem. Malé truhláře a tesaře potěší stolní kotoučová pila, se kterou se naučí řezat dřevěné dílky pomocí posuvného mechanismu. Kotoučová pila vypadá velmi realisticky, děti při práci se dřevem využijí také praktickou pilku, kterou si mohou pověsit na boční stranu stolku. Součástí tesařství je i malá polička na drobné dílky, které si do ní mohou tesaři po práci uklidit. Rozměry pracovní dílny jsou 56*34*103 cm.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu74*30*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení71*20*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvahnědá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.