Set kuchyňka elektronická s nastavitelnou výškou Tefal Evolutive New Kitchen Smoby a pracovní stůl trojkřídlý Mega Center

Popis produktu

Kuchyňka elektronická Tefal Evolutive a pracovní stůl trojkřídlý dohromady tvoří výjimečnou sadu hraček pro děti od 3 let, které mají rády hry na povolání. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží vašim nejmenším dlouhá léta. Chlapci a dívky si zahrají na kuchaře, učí se pracovat s kuchyňskými spotřebiči a nářadím, také si vyzkoušejí svou šikovnost při hře na opraváře. Souprava hraček s francouzským designem podněcuje dětskou představivost a fantazii, získávají realistické zážitky. Hravým způsobem se přibližují světu dospělých, rozvíjejí si logické myšlení a komunikační schopnosti při hře s kamarády a sourozenci.

Kuchyňka elektronická s nastavitelnou výškou Tefal Evolutive New Kitchen Smoby se zvukovým sporákem a funkčními spotřebiči

Elektronická kuchyňka Tefal Evolutive New Kitchen od francouzského výrobce Smoby dokáže růst s dítětem od 3 do 8 let. Dětská kuchyňka je vyhotovena v originálním francouzském stylu a je plně přizpůsobena potřebám malých šéfkuchařů. Děti se při vaření zabaví na dlouhé hodiny, velkou radost jim udělají otočné knoflíky s mechanickým zvukem cric-cric, magické těstoviny, které dokážou měnit barvu po vložení do vody, mrkvička na krájení a pánev s funkcí otáčení palačinky. Originální sada 31 doplňků obsahuje také kuchyňské náčiní, vidličky, nožíky, lžičky, talířky, kelímky, šálky, těstoviny, solničku, náplně do kávovaru, dokonce i předpečenou rybičku a steak.

Děti si s kuchyňkou budou hrát celá léta – s přiloženými podstavci o výšce 8 cm snadno nastavíte dítěti výšku podle jeho potřeb. Základní výška pracovní desky je 50 cm a po nasazení podstavců až 58 cm. Chlapci a dívky se zabaví i s pečicí troubou, lednicí, sporákem s varnou deskou, ale i s receptářem s obrázky, který je umístěn přímo pod kávovarem s vkládacími kapslemi. Prodloužená část kuchyňky poslouží dětem jako jídelní koutek. Kuchyňka stojí na stabilních nohou a její základní rozměry jsou 92*44*101 cm s výškou pracovní desky 50 cm. Robustní a pevná kuchyňka vyrobená z kvalitních plastů technologií Blow Molding, takže se vyznačuje velkou odolností a stabilitou.

Pracovní stůl trojkřídlý Black&Decker Mega Center Smoby strojírenství instalatérství malování a tesařství 100 doplňků

Pracovní stůl trojkřídlý Black&Decker Mega Center od francouzského výrobce Smoby potěší všechny děti a zejména chlapce od 3 let, kteří si rádi hrají hry na technická povolání. Při práci na instalatéry, mechaniky a tesaře se mohou spolehnout na bohatou sadu 100 doplňků, mezi nimiž se nachází mechanická vrtačka se 2 nástavci, kleště, pila, šroubovák, montážní klíče, kladivo, váleček na malování, svěrák, šrouby, matice, hřebíček, potrubní díly, poličky na drobné součástky, různé montážní části a dílce. Pracovní stůl se 3 herními plochami je vybaven kolečky pro snadné přesouvání a otevíratelnými bočními křídly, takže se dá za pár vteřin snadno rozložit a složit.

Střední část je vyhrazena strojírenské práci, dítě se učí pracovat se svěrákem, zatloukat hřebíky, měřit díly s mechanickým pravítkem a sestaví si autíčko podle návodu. Naplno si rozvíjí jemnou motoriku, poznává nové nástroje, a jak se správně používají. Zadní stěna je vybavena závěsným systémem pro pracovní nářadí a odkládací plochou pro drobné součástky, takže má dítě potřebné doplňky vždy po ruce. Mistry potěší i praktická tabulka, na kterou si budou moci křídou kreslit a psát poznámky, rovněž využijí i praktické poličky pod pracovní plochou.

Instalatérská a malířská část sestává z umyvadla, malířského válečku, dávkovače mýdla na ruce a stěnou s montážními otvory, na kterých si dítě vyzkouší instalaci potrubí, přičemž má k dispozici také obrázkový návod. Přes hotové potrubí bude moci spustit míček a sleduje, zda se dostane na místo určení. Při stavbě potrubí si děti budou moci vyzkoušet různé způsoby montáže, a tak si naplno rozvinou prostorové vidění a technickou představivost.

Tesařská část je určena pro všechny děti, které se chtějí naučit pracovat se dřevem. Malé truhláře a tesaře potěší stolní kotoučová pila, se kterou se naučí řezat dřevěné dílky pomocí posuvného mechanismu. Kotoučová pila vypadá velmi realisticky, děti při práci se dřevem využijí také praktickou pilku, kterou si mohou pověsit na boční stranu stolku. Součástí tesařství je i malá polička na drobné dílky, které si do ní mohou tesaři po práci uklidit. Rozměry pracovní dílny jsou 56*34*103 cm. Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu92*44*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovní plochy50-58 cm
Rozměry balení60*20*80 cm
Výškově nastavitelnéAno
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBatteries: 2x LR03/AAA (not included)
Barvašedá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.