Set kuchyňka moderní Loft Industrial a pracovní stůl s jeřábem Smoby a kamion s pracovním kufříkem

Popis produktu

Moderní kuchyňka Loft Industrial a pracovní stůl s jeřábem a kamionem potěší všechny kreativní děti již od 3 let. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží vašim nejmenším dlouhá léta. Dívky a chlapci si vyzkoušejí hry na povolání kuchařů, učí se vařit a zabaví se i při hře na kutily. Hravým způsobem se přibližují světu dospělých, získají realistické zážitky, rozvíjejí si jemnou motoriku a logické myšlení. Set hraček je vhodný i pro více dětí, přičemž si zlepšují komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Kuchyňka moderní Loft Industrial Kitchen Smoby s kávovarem a funkčními spotřebiči a 32 doplňky

Moderní kuchyňka Loft Industrial Kitchen představuje skvělý dárek pro chlapce a dívky od 3 let. Děti se při vaření zabaví na dlouhé hodiny, získají realistické zážitky při přípravě magických těstovin, které v závislosti na okolním prostředí dokáží měnit barvu, připraví si chutný nápoj v kávovaru a naučí se pracovat s pánví s funkcí otáčení palačinky. Skvělá sada 32 doplňků obsahuje také kuchyňské náčiní, vidličky, nožíky, lžičky, talířky, skleničky, šálky, solničku s mechanickým zvukem, náplně do kávovaru, tekutý dávkovač, krabici s těstovinami, mlékem, palačinku a hrnec s pokličkou.

Chlapci a dívky se při přípravě jídel v kuchyňce spolehnou na chladničku s otevíratelnými dvířky, pečicí troubu a varnou desku s otočným knoflíkem. Po obědě mohou nádobí umýt v praktickém dřezu s kohoutkem a odpadky se naučí třídit díky přihrádkám pro klasický a recyklovatelný odpad. Nadčasová kuchyňka je vybavena množstvím úložného prostoru a praktickými poličkami, do kterých se uloží kuchyňské náčiní a doplňky. Kuchyňka stojí na stabilních nohách a její rozměry jsou 74*30*96 cm s výškou pracovní desky 50 cm.

Pracovní stůl s funkčním jeřábem Black&Decker Bricolo Builder se stavebnicí auto vrtačkou a 94 doplňky

Pracovní stůl Black&Decker Bricolo Builder od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let, kteří si rádi hrají na opraváře a řemeslníky. Špičkový pracovní stůl disponuje funkčním jeřábem s pohyblivým ramenem, pomocí kterého si děti mohou přenášet všechny součástky, které potřebují při svých opravách a montážích. Spolehnout se mohou na sadu 94 doplňků, mezi kterými se nachází mechanická vrtačka se 2 nástavci, svěrák, pila, kleště, šroubovák, montážní klíče, kladívko, svěrák, šrouby a spousta dalších montážních dílů. Součástí pracovní dílny je také stavebnice nákladního autíčka.

Pracovní stůl pro kluky je vyroben z odolného plastu s jemným povrchem, stojí na 4 stabilních nohách. Nabízí dětem dostatek úložného prostoru a závěsnou stěnu pro pracovní nářadí. Stůl je vybaven montážními otvory pro zatloukání dílů, v jeho přední části je mechanické pravítko. Rozměry pracovní dílny jsou 82*34*117 cm.

Kamion s pracovním kufříkem Black&Decker Truck Smoby a 60 doplňků s nářadím

Kamion s pracovním kufříkem od renomovaného francouzského výrobce Smoby je skvělá hračka pro kluky od 3 let. Originální motiv Black&Decker zaručeně potěší každého malého řemeslníka, který si bude moct sám složit na nákladní plošině jeřáb se závěsnou plošinou. Celý dětský tahač lze skládat a rozkládat a dítě má k dispozici bohatou sadu 60 doplňků, mezi kterými se nacházejí šrouby, šroubovák, klíč a další pomůcky pro montáž jeřábu. Na nákladní plošině se nachází přenosný kufřík s doplňky, který lze snadno přenášet díky praktické rukojeti. Kamion v krásném oranžovo-černém provedení zabaví vašeho chlapečka na dlouhé hodiny.

Dětský kamion s nákladní plošinou a jeřábem je vynikající dárek pro kluky, kteří si rádi hrají na mechaniky a konstruktéry. Na přenosném kufříku se nachází logo Black&Decker, kamion působí realistickým dojmem. Chlapci se při hře na automechaniky nejen výborně zabaví, ale také získávají pocit zodpovědnosti, učí se pracovat s rozličným nářadím, rozvíjejí si technickou představivost a logické myšlení. Manipulací s nářadím si zlepšují také jemnou motoriku a celkovou pohybovou zručnost. Kamion pro děti má celkovou délku 43 cm, jeho rozměry jsou 43*14*18 cm. Nenabízí elektronické funkce.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu74*30*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení71*20*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvahnědá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.