Set kuchyňka moderní Loft Industrial a kosmetický salon Smoby elektronický My Beauty Center 3v1

Popis produktu

Moderní kuchyňka Loft Industrial a kosmetický stolek elektronický 3v1 potěší všechny kreativní děti již od 3 let. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží vašim nejmenším dlouhá léta. Chlapci si vyzkouší hry na šéfkuchaře a holčičky potěší kosmetický stolek, se kterým si vyzkouší práci kadeřnice či kosmetičky. Hravým způsobem se přibližují světu dospělých, získají realistické zážitky, rozvíjejí si jemnou motoriku a logické myšlení. Set hraček je vhodný i pro více dětí, zlepšují si jazykové schopnosti a upevňují sociální vazby.

Kuchyňka moderní Loft Industrial Kitchen Smoby s kávovarem a funkčními spotřebiči a 32 doplňky

Moderní kuchyňka Loft Industrial Kitchen představuje skvělý dárek pro chlapce a dívky od 3 let. Děti se při vaření zabaví na dlouhé hodiny, získají realistické zážitky při přípravě magických těstovin, které v závislosti na okolním prostředí dokáží měnit barvu, připraví si chutný nápoj v kávovaru a naučí se pracovat s pánví s funkcí otáčení palačinky. Skvělá sada 32 doplňků obsahuje také kuchyňské náčiní, vidličky, nožíky, lžičky, talířky, skleničky, šálky, solničku s mechanickým zvukem, náplně do kávovaru, tekutý dávkovač, krabici s těstovinami, mlékem, palačinku a hrnec s pokličkou.

Chlapci a dívky se při přípravě jídel v kuchyňce spolehnou na chladničku s otevíratelnými dvířky, pečicí troubu a varnou desku s otočným knoflíkem. Po obědě mohou nádobí umýt v praktickém dřezu s kohoutkem a odpadky se naučí třídit díky přihrádkám pro klasický a recyklovatelný odpad. Nadčasová kuchyňka je vybavena množstvím úložného prostoru a praktickými poličkami, do kterých se uloží kuchyňské náčiní a doplňky. Kuchyňka stojí na stabilních nohách a její rozměry jsou 74*30*96 cm s výškou pracovní desky 50 cm.

Kosmetický stolek elektronický My Beauty Center 3in1 Smoby kadeřnictví a kosmetika s nehtovým studiem a 32 doplňků

Kosmetický stolek elektronický My Beauty Center 3v1 nabídne chlapcům a dívkám od 3 let kompletní wellness program, při kterém si zahrají hry na kadeřnice, vizážisty a manikérky. Kosmetický stolek se skládá ze dvou částí, které lze rozložit do tvaru písmene L, přičemž si děti mohou hrát na 3 herních plochách, které jsou spolu vybaveny bohatou sadou 32 kosmetických doplňků. Při hře na kadeřnice mají dívky k dispozici růžovou židličku pro zákaznice a kulaté nastavitelné zrcadlo z prvotřídního materiálu, bezpečného pro děti. Při péči o vlásky využijí elektronický fén se 2 nástavci, který vydává zvuky a svítí, žehličku, hřeben, kartáč, vlasové doplňky, kadeřnické nůžky a nádhernou stříbrnou čelenku.

Při hře na manikérky a vizážisty se děti výborně zabaví se 2 laky na nehty, paletou očních stínů, rtěnkami s mechanickou funkcí, řasenkou a lahvičkou s krémem. Součástí výbavy je také replika elektronické UV lampičky na vytvrzení gelových laků, která vydává zvuky a svítí. Střední část kosmetického salonu je vybavena umyvadlem a ruční sprchou. Přední část salonu je vyhrazena pro platby za doplňky a procedury, které zákazník zaplatí platební kartou přes terminál nebo v hotovosti díky praktické pokladně. Na pultíku se nachází také otočná brožura s cenami.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu74*30*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení71*20*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvahnědá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.