Set kuchyňka Máša a medvěd Smoby a kočárek bugina pro panenku (49 cm ručka) od 18 měsíců

Popis produktu

Set hraček kuchyňka a bugina pro panenku Máša a medvěd jsou spolu nádherná souprava hraček, která je jako stvořená pro každou malou slečnu. Hračky v setu se výborně doplňují, jsou sladěny funkčně, barevně i designově, pro všechny dívky. Mají oblíbený motiv pohádky Máša a medvěd. Tyto hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který se již dlouhá léta pyšní výrobou kvalitních a bezpečných hraček s originálním designem. Kuchyňka má mnoho zajímavých doplňků a originální pohádkový design. Výborně k ní ladí kočárek - bugina, který je plný barev a jezdí se s ním velmi snadno, malé maminky se s ním budou hrát dlouhá léta.

Dětská kuchyňka Máša a medvěd Smoby od 18 měsíců

Smoby dětská kuchyňka Máša a medvěd přichází s 22 doplňky, které nesmí chybět v žádné opravdové kuchyni. Patří k nim, například, pohárky, talířky, příbory, vařečky, nádobky na vaření a pečení. V dětské kuchyňce je zabudovaný kávovar, do kterého se dají vložit tobolky, dále trouba na pečení, varná deska, hodiny a umyvadlo. Na poličky po bočních stranách se dají poskládat všechny doplňky. Pohádková kuchyňka je vhodná pro děti od 18 měsíců, její výška je 85 cm. Je vyrobena z kvalitního plastu, v zářivých barvách fialové a zelené. Na kuchyňce jsou obrázky z pohádky Máša a medvěd, takže svým designem upoutá každého malého kuchaře.

Kuchyňka je ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci. Pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do dětského pokoje. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí se přibližují k světu dospělých. Vymýšlením receptů a různých postupů vaření si děti osvojují kuchařské umění.

Kočárek pro panenku Máša a medvěd Premiere Smoby bugina (49 cm ručka) od 18 měsíců

Smoby bugina pro panenku Máša a medvěd je odolný a pevný kočárek pro panenku, vhodný pro dívky od 18 měsíců. Dívčí kočárek má výrazné bílo-růžové zbarvení, s obrázky z pohádky Máša a medvěd. Tato pohádka je dnes oblíbená mezi všemi malými dětmi, nejedno malá holčička touží právě po kočárku pro panenky s takovým motivem. Dětský kočárek je vhodný pro panenku s rozměrem 42 cm. Celková výška kočárku pro panenku je 49 cm, poslouží i opora při prvních krocích nejmenších dětí.

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností pro růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkouší, co život maminky přináší. Kočárek je výborný doplněk na péči o panenku, je lehký a sametový na dotek, takže i ty nejmenší holčičky s ním mohou vyrazit do ulic a zahrát se na dospělé. Je důležité dětem poskytovat co nejvíce podnětů na hry na dospělé a dívčí kočár s motivem pohádky Máša a medvěd je k tomu ideálním prostředkem.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Všechny hračky od výrobce Smoby mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními během hry. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Dětská kuchyňka a kočárek Máša a medvěd jsou spojeny v jednom úžasném pohádkovém, cenově výhodném setu, který je opravdu neodolatelný. Zakupte ho svým dětičkám a jednoznačně jejich potěšíte.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu66*35*85 ccm
Celková výška85 cm
Výška pracovní plochy42 cm
Rozměry balení51*30*66 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...