Set kuchyňka Gourmande s chladničkou a kávovarem Smoby a trenažér V8 Driver se zvukem a světlem

Popis produktu

Set kuchyňka Gourmande s chladničkou, kávovarem a trenažér V8 Driver se zvukem a světlem je perfektní sada hraček pro děti od 3 let, které milují hry na kuchaře a závodníky. Hračky v setu spolu krásně barevně i designově ladí a děti si s nimi vydrží hrát dlouhá léta. Hračky Smoby pomáhají rozvíjet komunikační a jazykové schopnosti dětí, přibližují se světu dospělých. Sadu hraček nabízíme za zvýhodněnou cenu, takže při nákupu ušetříte. Výrobce Smoby spojuje v hračkách nejvyšší kvalitu a pravý francouzský design, který se zalíbí každému dítěti. Set hraček je vhodný pro hru více dětí.

Kuchyňka Gourmande Smoby stříbrno-šedá s chladničkou a kávovarem a 23 doplňků

Kuchyňka pro děti Gourmande Smoby je jedna z nejoriginálnějších dětských kuchyněk, které můžete dopřát svému dítěti. Je vyrobena v krásné a elegantní barevné kombinaci stříbrno-šedé barvy s červenými a bílými detaily, upoutá každé dítě na první pohled. Dětská kuchyňka má realistický design, a její provedení koresponduje s moderními trendy v designu. To dělá hru dětí zábavnější a poutavější. Dětská kuchyňka je vhodná pro chlapce i dívky od 3 let. Děti milují hru s kuchyňkou, která je neomrzí dlouhá léta. Díky svému provedení je kuchyňka přístupná z každé strany, a proto umožňuje hru pro více dětí. Hra s dětskou kuchyňkou u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a vzájemnou hrou napodobují dospělé. Příslušenství, doplňky, dvířka a tlačítka jsou přizpůsobeny drobným dětským ručkám.

Smoby Gourmande má množství úložného prostoru. Kuchyňka je tvořena chladničkou s realistickým obrázkem obsahu chladničky. Vedle ní je pečicí trouba s otevíratelnými dvířky, ve které si děti mohou například upéct koláček. Pracovní deska kuchyňky pro děti je tvořena šikovným sporákem se dvěma plotýnkami na vaření a pečení, dřezem na mytí nádobí a prostorem na oběd. Nad pracovní deskou kuchyňky se tyčí stojan, na kterém se nachází espresso kávovar s náhradními kapslemi a různými příchutěmi. Nad ním jsou kuchyňské hodiny, které nesmí chybět v žádné správné kuchyni a v horní části jsou držáky na kuchyňské náčiní. Kuchyňka je vysoká 97 cm a její rozměry jsou 53*34*97 cm. Výška pracovní plochy je 49 cm. Kuchyňka dýchá francouzským šarmem a elegancí.

Trenažér V8 Driver Smoby elektronický se zvukem a světlem

Smoby trenažér Auta 3 V8 Driver je skvělý elektronický simulátor závodů, který je vhodný pro chlapce od 3 let. Dětský Autotrenažér je fantastická hračka pro malé závodníky a všechny milovníky ježdění a aut. Má velmi kvalitní a pevnou konstrukci z odolného plastu, který je sametový na dotek. Kluci se na trenažéru zabaví dlouhou dobu, protože v sobě zahrnuje množství funkcí. Patří k nim: elektronický volant, mechanické pedály, barevný podsvícený displej, simulace rychlé jízdy, nárazů, poruch, couvání a mnoho dalších zvukových a světelných efektů. Dohromady vydává trenažér více než 10 různých zvuků. Na palubní desce je displej zobrazující mapu závodní trasy. Dále je tam tachometr, tlačítka na zapnutí světel, klakson, zrychlení. Navíc je v balení i držák na smartphone, který lze snadno upevnit na palubní desku.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu53*34*97 cm
Celková výška97 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení50*20*66 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,5 kg
Barvašedá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné