Set kuchyňka Frozen Smoby s třpytkami a čajová souprava na servírovacím vozíku

Popis produktu

Set hraček světlemodrá kuchyňka a čajová souprava Frozen je nádherná dívčí souprava hraček, která se hodí pro všechny malé holčičky. Hračky populární pohádkový motiv Ledové království. Tyto hračky pocházejí od renomovaného francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzský cit pro krásu a jedinečnost s léty ověřenou kvalitou. Kuchyňka laděná ve světle modré barvě s množstvím doplňků potěší každou princezničku. Výborně se k ní hodí čajová souprava na krásném servírovacím vozíku, která je ideální pro přípravu stylového čajového večírku. Tento úžasný set kuchyňky a soupravy s vozíkem Frozen přichází v cenově výhodné nabídce, proto neváhejte a pořiďte ho svým ratolestem.

Dětská kuchyňka Frozen Smoby s třpytkami bleděmodrá

Smoby dětská kuchyňka s třpytkami Frozen je provedena v bleděmodré, růžové a bílé barvě, která na děti působí pozitivně a podporuje jejich fantazii. Výška pracovní desky kuchyňky pro děti je 48 cm. Je vhodná pro děti od 3 let. Děti se s kuchyňkou rádi hrají dlouhá léta. Díky 22 unikátním doplňkem je pohádková kuchyňka Frozen jedinečnou hračkou, kterou si oblíbí každé dítě na první pohled. K doplňkům kuchyňky patří pohárky, příbory, talíře a nádobky na vaření. Kuchyňka pro děti Smoby obsahuje vše co dítě při hře s kuchyňkou potřebuje. V horní části kuchyňky jsou hodiny, po stranách kuchyňky jsou obrázky hlavních hrdinek z pohádky.

Pracovní deska obsahuje dřez a sporák. Kuchyňka má množství úložného prostoru a poliček, kde si děti mohou uložit doplňky a kuchyňské náčiní. Děti pomocí hry s kuchyňkou napodobují dospělé. S kuchyňkou se pohodlně zahraje dvě a více dětí. Vzájemnou komunikací si posilují komunikační schopnosti. Kuchyňka pro děti Ledové království s třpytkami má rozměry 48*32*90. Výška pracovní desky je v přiměřené výši 48 cm a její celková výška je 90 cm.

Dětská čajová souprava Frozen Smoby na servírovacím vozíku

Smoby čajová souprava Frozen přichází v balení s praktickým a zároveň velmi pěkným servírovacím vozíkem v bílé barvě s růžovými kolečky. Celá hračka má motiv oblíbené pohádky Ledové království. Dívčí hračka spolu obsahuje 14 doplňků: 2 šálky, 2 pohárky, 2 talířky, 2 sady příborů, 2 koláčky, nádobku na cukr a mléko. Všechny potřeby na výrobu čaje si dívky mohou uložit na pěknou modrou tác, která sedí na servírovací stolek tak, aby nespadla. Obrázky slavných princezen Anna a Elsa určitě upoutají a potěší každou nejmenší holčičku, hračka je vhodná od 3 let. Dětský servírovací vozík se dá využít i na vození jiných hraček, jeho kolečka zajišťují hladkou a lehkou jízdu.

Prostřednictvím čajové soupravy a servírovacího vozíku Ledové království se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do dívčí pokoje. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. K tomu je skvělým prostředkem souprava nádobí na přípravu čaje Smoby.

Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, Smoby je držitelem evropských certifikátů kvality. Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky od výrobce Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her chráněny před poraněním. Skvělou soupravou hraček Frozen určitě potěšíte každé děvčátko.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu48*32*90 cm
Celková výška90 cm
Výška pracovní plochy48 cm
Rozměry balení47*15*65 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,78 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...