Set kuchyňka Frozen Smoby s třpytkami a zmrzlinárna Frozen s pokladnou

Popis produktu

Set hraček světlemodrá kuchyňka a zmrzlinárna Frozen je krásná pohádková sada hraček, která se hodí pro všechny malé holčičky. Mají populární pohádkový motiv, který dnes ve světě milou všechny malé holčičky - Ledové království. Tyto krásné hračky pocházejí od renomovaného francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzský cit pro krásu a jedinečnost s léty ověřenou kvalitou. Kuchyňka laděná ve světle modré barvě s množstvím doplňků potěší každou princezničku. Mnoho doplňků má i druhá pohádková hračka - zmrzlinárna, která je laděná ve stejných barvách jako kuchyňka. Tento úžasný set kuchyňky Frozen a zmrzlinárny přichází v cenově výhodné nabídce, proto neváhejte a pořiďte ho svým ratolestem.

Dětská kuchyňka Frozen Smoby s třpytkami bleděmodrá

Smoby dětská kuchyňka s třpytkami Frozen je provedena v bleděmodré, růžové a bílé barvě, která na děti působí pozitivně a podporuje jejich fantazii. Výška pracovní desky kuchyňky pro děti je 48 cm. Je vhodná pro děti od 3 let. Děti se s kuchyňkou rádi hrají dlouhá léta. Díky 22 unikátním doplňkům je pohádková kuchyňka Frozen jedinečnou hračkou, kterou si oblíbí každé dítě na první pohled. K doplňkům kuchyňky patří pohárky, příbory, talíře a nádobky na vaření. Frozen - Ledové království je oblíbená dětská pohádka z dílny Disney. Je to poutavý příběh o dvou sestrách, z nichž jedna z nich má kouzelné schopnosti proměnit vše na led.

Kuchyňka pro děti Smoby obsahuje vše co dítě při hře s kuchyňkou potřebuje. V horní části kuchyňky jsou hodiny, po stranách kuchyňky jsou obrázky hlavních hrdinek z pohádky. Pracovní deska obsahuje dřez a sporák. Kuchyňka má množství úložného prostoru a poliček, kde si děti mohou uložit doplňky a kuchyňské náčiní. S kuchyňkou se pohodlně zahrají dvě a více dětí. Vzájemnou komunikací si budují komunikační schopnosti. Kuchyňka pro děti Frozen - Ledové království s třpytkami má rozměry 48*32*90. Výška pracovní desky je v přiměřené výši 48 cm a její celková výška je 90 cm.

Dětská zmrzlinárna Frozen Smoby s koláči a pokladnou třpytivá

Smoby zmrzlinárna Frozen přichází v balení s pokladnou, dávkovačem zmrzliny a mnoha dalšími doplňky. Do pokladny si děti mohou poskládat plastové penízky a kreditky. Pomocí dávkovače zmrzliny si vyrobí zmrzlinu v skleničce. Celkem je v balení 22 doplňků. Dětská zmrzlinárnu má motiv populární a velmi oblíbené pohádky Ledové království, je vhodná pro děti od 3 let. Dívčí hračka je vyrobena z krásného třpytivého plastu, který se na světle třpytí. Plast je kvalitní a odolný, vydrží dlouhá léta. Design dívčí hračky je jedinečný a originální, každé holčička se s ní rádo zahraje dlouhé hodiny, nikdy neomrzí.

Hračka s motivem Frozen je nejen velmi zábavná, ale přispívá ik rozvoji dětí. Manipulací s drobnými doplňky hračky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny malé holčičky, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci. Pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dívčího pokoje. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí se přibližují k světu dospělých. K tomu je skvělým prostředkem plastová souprava na prodej a výrobu zmrzliny Smoby.

Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, Smoby je držitelem evropských certifikátů kvality. Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky od výrobce Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her chráněny před poraněním. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé. Skvělou soupravou hraček Frozen určitě potěšíte každé děvčátko.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu48*32*90 cm
Celková výška90 cm
Výška pracovní plochy48 cm
Rozměry balení47*15*65 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,78 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...