Set kuchyňka rostoucí s tekoucí vodou a mikrovlnkou Tefal Evolutive Smoby a dřevěný fotbalový stůl BBF Champions

Popis produktu

Rostoucí kuchyňka s tekoucí vodou a mikrovlnkou Evolutive a dřevěný fotbalový stůl BBF Champions je krásná sada hraček, se kterou si zahrají děti již od 3 let. Sadu hraček máme v nabídce za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na kuchaře a fotbalisty, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby přináší dětem radost již dlouhá léta hračkami nejvyšší kvality a originálním designem.

Kuchyňka rostoucí s tekoucí vodou a mikrovlnkou Tefal Evolutive Gourment Smoby s magickým bubláním a 43 doplňků

Elektronická kuchyňka Tefal Evolutive Gourment je nejnovější kuchyňka, která roste s dítětem od 3 do 8 let. Nejmodernější francouzský design v červeno-bílé barvě je plně přizpůsoben potřebám malých kuchařů, kteří se zabaví s množstvím doplňků. Nechybí tekoucí voda, elektronická mikrovlnná trouba se zvukovým efektem a určitě je potěší i hrnec s magickým bubláním a kulatý jídelní koutek se židlí KidStool.

Díky přiloženým podstavcům s výškou 8 cm snadno nastavíte dítěti výšku podle jeho potřeb. Základní výška pracovní desky je 51 cm a po nasazení podstavců je až 59 cm. Toto vylepšení ocení rodiče i s více dětmi v různém věku. Efekt tekoucí vody se spouští stisknutím kohoutku a je vyřešen systémem uzavřeného oběhu, takže teče do dřezu a dostává se zpět do nádržky. Chlapci a dívky se potěší i pečicí troubě, chladničce, sporáku s varnou deskou, ale i listovacímu receptáři s obrázky, umístěnému přímo pod kávovarem s vkládacími kapslemi.

V sadě se nachází 43 doplňků, kde malí kuchaři najdou i těstoviny, které při teplotě nad 18 stupňů získají krásnou žlutou barvu jako při skutečném vaření. Výborným doplňkem je i mrkvička, rybička, steak a praktická pánev na palačinky. Ve výbavě se nacházejí i lžičky, nožíky, vidličky, talířky, kelímky, šálky, vajíčko, koláček, různé náplně do kávovaru, láhev kečupu, hořčice, krabice s těstovinami, mlékem, slánka, pepřenka, napichovací vidlička, nůž na krájení a praktická naběračka. Přiložené kostky ledu se dají dávkovat přímo z dávkovače ledu s charakteristickým zvukem Cric cric.

Dřevěný fotbalový stůl BBF Champions Smoby s 2 míčky od 8 let

Dřevěný stolní fotbal BBF Champions je originální fotbalový stůl, který má francouzský původ. Fotbalový stůl má jedinečný, nejmodernější design a pevnou robustní konstrukci, která snese i hrubší zacházení. Čtyři teleskopické tyče s pohodlnými černými rukojeťmi umožňují snadné ovládání. Fotbalový stůl Smoby je vhodný pro 2-4 hráče fotbalu. Základ stolu je dřevěný, působí velmi přirozeně a nadčasově. Hrací plocha je imitací fotbalového trávníku s vyznačenými čarami, její velikost je 95*60 cm. Stůl má zabudovaný zachycovač míčků a také počítadla gólů na obou stranách.

Stolní fotbal je už dlouhá léta oblíbenou zábavou jak pro děti, tak i pro dospělé. U stolního fotbalu hráči velmi zábavnou formou procvičují své reflexy, trénují svou rychlost, přesnost a postřeh. Stolní fotbal je velmi dobře vyvážený a jsou k němu dva kvalitní korkové míčky. Je určen pro děti od 8 let, ale zahrát se mohou i dospělí. Je to výborná hračka, při které se dítě hravým způsobem rozvíjí a zabaví se s ní a se svými kamarády velmi dlouho, proto neváhejte a zakupte ji i svým ratolestem. Součástí dřevěného stolního fotbalu jsou 2 míčky, které jsou nezbytností při napínavých fotbalových zápasech.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu134*45*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovní plochy51 - 59 cm
Rozměry balení76*24*80 cm
Celková délka134 cm
Výškově nastavitelnéAno
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost10,0 kg
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included /// 2 x AA/LR06 not included
Barvačervená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.