Set kuchyňka elektronická Tefal Studio XL Smoby s magickým bubláním a čajová sada s 18 doplňky

Popis produktu

Sety dětských hraček do domácnosti se těší velké oblibě u mnoha dětí. Moderní set dětské kuchyňky Tefal Studio XL Smoby a čajová sada s 18 doplňky potěší každého chlapečka a holčičku od 3 let. Set hraček je v nabídce za zvýhodněnou cenu, takže vychází levněji, než v případě nákupu hraček zvlášť. Výhodný set hraček v moderním provedení s francouzským designem je skvělý dárek pro děti, které si s ním užijí spoustu zábavy. Jednotlivé hračky v setu jsou kvalitní a pěkně spolu ladí.

Dětská kuchyňka Tefal Studio XL Smoby Bubble elektronická s magickým bubláním, kávovarem a sodou s 34 doplňky oranžová

Dětská kuchyňka elektronická Tefal Studio XL Bubble Smoby s 34 doplňky je kuchyňka pro děti vhodná od 3 let. Kuchyňka pro děti v oranžovém provedení se vyznačuje jedinečným francouzským designem, který si oblíbily mnohé děti. Dětská kuchyňka nabízí bohatou výbavu doplňků: příbory, talířky, šálky, kelímky, slánka, pepřenka, rozličné kuchyňské náčiní, suroviny na vaření a opečené potraviny. Kuchyňka pro děti je nadčasová hračka, která se hodí do každého dětského pokoje.

Lednička s otevíracími dvířky je výborný způsob, jak se každé dítě naučí uchovávat potraviny v chladu a nezapomínalo za sebou vždy zavřít dvířka. Hned nad ledničkou je umístěn dřez na mytí nádobí, ve kterém si dětičky po každém vaření mohou umýt talířky a příbory. Trouba se hodí pro dětičky, které se rozhodnou upéct si nějakou dobrotu. Šikovná pánev s funkcí otáčení naučí malého kuchaře, jak se správně připravují palačinky a užije si s ní skvělou zábavu. Magický bublající hrnec s pokličkou po položení na sporák a zapnutí tlačítka začne napodobovat skutečnou vařící se vodu, takže malý kuchař bude opravdu ohromen a přitom mu nehrozí žádné nebezpečí jako při skutečném vaření. O úložný prostor se postará skříňka s otevíracími dvířky a k tomu šikovný policový systém, kam si mohou dětičky odkládat suroviny, které budou chtít využít později. Dítě využije i espresso kávovar, který se nachází pod digestoří na přípravu chutné kávy. Pod kávovarem se navíc nachází dávkovač sody nebo koly, i s charakteristickým zvukem při plnění Cric Cric.

Kuchyňka stojí na stabilních podstavcích a celkové rozměry dětské kuchyňky jsou 86*62*100 cm a výška pracovní desky je 51 cm, díky čemuž si každý rodič bude umět určit, zda je pracovní deska v kuchyňce dostatečně vysoká pro jeho šikovné dítě. Součástí dětské kuchyňky Tefal Studio XL Bubble Smoby jsou i 3 x AAA/LR03 baterie, které budou rodiče moci do kuchyňky jednoduše zapojit a dítě se může pustit do skvělé zábavy při vaření a pečení.

Dětská čajová sada Bubble Cook Écoiffier od 18 měsíců s 18 doplňky

Dětská čajová souprava Bubble Cook od výrobce Écoiffier je krásná a elegantní souprava s nádobíčkem, které se hodí do každé dětské kuchyňky. Dětská čajová sada potěší každé malé děvčátko, které chce připravit pro své nejlepší kamarádky příjemné odpolední posezení u čajíku ve svém dětském pokojíčku nebo v zahrádce. Čajová souprava pro děti je vyrobena z velmi kvalitních a odolných plastových materiálů, které jsou sametové a příjemné na dotek. V čajové soupravě pro děti můžeme najít 4 krásné šálky s ouškem v růžové barvě, moderní a velký oranžový čajník, malou oranžovou cukřenku s fialovým víčkem a 4 čajové lžičky v oranžové barvě. Všechno nádobíčko je uloženo na velkém zeleném tácku se dvěma oušky po stranách, takže vaše malá hostitelka může pohodlně a jednoduše servírovat a obsluhovat hosty.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Smoby je francouzská renomovaná společnost na výrobu hraček, které se vyznačují vysokou kvalitou, odolností použitých materiálů a bezpečností hraček. Hračky od Smoby splňují přísná bezpečnostní kritéria kladená na výrobu dětských hraček a díky tomu si udržují ten nejvyšší standard. Zářivé barvy na dětských hračkách Smoby podněcují u dětí rozvoj představivosti a fantazie. Jedná se o hračky s nejvyšší přidanou hodnotou a jedinečným francouzským designem.

Doprava 69
Technické parametry
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...