Set kuchyňka CookMaster Verte Smoby s ledem a obchod Supermarket s nákupním vozíkem

Popis produktu

Set Smoby obsahuje 2 úžasné kvalitní hračky ideální pro děti, které milují hry na povolání dospělých. Ať už máte doma malého kuchaře nebo prodavače, tato sada hraček je pro vaše ratolesti to pravé. Hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby, se kterým jsou vaše děti při hře vždy v bezpečí. Realistický design, propracované detaily, kvalitní materiály a množství doplňků, to vše má kuchyňka i obchůdek Smoby. Hračky Smoby vám nabízíme ve zvýhodněné ceně, která potěší vás i vaši peněženku.

Dětská kuchyňka CookMaster Verte Smoby elektronická se zvuky, s ledem a opečenými potravinami zelená

Dětská elektronická kuchyňka CookMaster Verte představuje jednu z nejmodernějších designérských kuchyněk pro děti na trhu. Tato kuchyňka má pečicí troubu s otevíratelnými dvířky a roštem. Dětská kuchyňka má unikátní dávkovač ledu se 4 kostkami ledu, které z něj po stisknutí vypadávají. Pracovní deska kuchyňky má realistický sporák s plynovou a elektrickou plotýnkou, která vydává zvuky při vaření Blop Blop Blop. U plynového sporáku se po otočení spínače objeví modré plamínky a sporák vydává zvuk Cric Cric jako při zapalování. Za sporákem je gril, kde si děti mohou ugrilovat dobrotu. Nad pracovní deskou ční stojan, na kterém děti najdou mikrovlnku a nad ní je espresso kávovar s vyměnitelnými kapslemi.

Nad sporákem je dětská digestoř s háčky na zavěšení kuchyňského nářadí. Kuchyňka Smoby obsahuje celkem až 36 doplňků, které dělají hru prostě úžasnou v každém směru. Doplňky kuchyňky mají magické vlastnosti. V hrnci s pokličkou se uvaří těstoviny a děti si mohou hrát na mistry kuchaře pomocí vyhazovací pánve s palačinkou. K doplňkům kuchyňky patří příbory, talíře, skleničky na led a šálky na kávu. Mezi doplňky si vaše ratolesti najdou i kuchyňské nářadí a unikátní opečené potraviny, se kterými je pečení na grilu jako opravdové. Dále k doplňkům patří i dětské potraviny jako mléko, cereálie, cookies a těstoviny. Kuchyňka pro děti CookMaster udělá z každého kuchaře či kuchařky opravdového kuchařského mistra. Výška kuchyňky je 99 cm a její rozměry jsou 110*34*99 cm. Dětská kuchyňka Smoby funguje na 1 CR 2032 baterii, která je součástí balení.

Dětský obchod Supermarket Smoby elektronický s váhou, pokladnou, potravinami a 41 doplňky červený

Dětský obchod Supermarket je do detailů propracovaná hračka od francouzského výrobce Smoby, vhodná pro děti od 3 let. Dětský obchod je mini replikou skutečného supermarketu a dětem nabízí množství herních podnětů. Přichází se zabudovanou pokladnou s číselnou klávesnicí a displejem. Nákup děti mohou na pokladně spočítat jako na skutečné kalkulačce. Cenu nákupu si zákazník může zkontrolovat na nákupní kartičce, která slouží jako pokladní blok, který vychází po zaplacení z platebního terminálu. Úhradu za nákup mohou zákazníci zrealizovat i pomocí platební karty. Obchůdek pro děti je vybaven dále váhou na vážení zboží, mikrofonem a čtečkou kreditních karet na straně nakupujícího. Produkty se dají oskenovat, přesně jako na opravdové pokladně.

Svůj nákup si děti mohou vložit do nákupního košíku na kolečkách, do kterého se dá vložit mince. Na bílém pokladním pultu se nachází i otvíratelná kasa na mince a bankovky, a tak mají malí prodavači penízky pěkně uložené na jednom místě. Celý sortiment si malý obchodník může vystavit a uložit na poličky. Ovoce, zelenina ale také pečivo a koláčky jsou pěkně uloženy v červených bednách, které jsou umístěny v přední části supermarketu. Celkem je v balení až 41 doplňků, bez kterých se neobejde žádný správný obchod. Jsou to různé krabičky s potravinami, zelenina a ovoce z plastu, koláčky a pečivo, mince, bankovky. Nákupní část a platící zónu odděluje malá příčka. Celková výška dětského obchůdku je 87 cm a rozměry hračky jsou 54*46*87 cm.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován. Sada elektronické kuchyňky a obchodu Supermarket je dokonalá sada hraček pro děti, které milují hry na povolání.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu110*34*99 cm
Celková výška99 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení66*26*74 cm
Celková délka110 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,08 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...