Set kuchyňka CookMaster Verte Smoby s ledem a elektronická pokladna Mini Shop

Popis produktu

Set hraček tvoří úžasná kuchyňka CookMaster Verte s funkcemi a pokladnu Mini Shop se spoustou doplňků. Tyto úžasné hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzský cit pro krásu a jedinečnost. Realistický design a propracované detaily kuchyňky upoutají každé děťátko. Když děti omrzí hra na kuchaře, výborně se zabaví s pokladnou Mini Shop, ve které najdou 27 doplňků. Dětská kuchyňka a pokladna pro malé prodavačů se výborně doplňují. Hračky Smoby vám nabízíme v zvýhodněné ceně, které se nedá odolat.

Dětská kuchyňka CookMaster Verte Smoby elektronická se zvuky, s ledem a opečenými potravinami zelená

Dětská elektronická kuchyňka CookMaster Verte představuje jednu z nejmodernějších designérských kuchyněk pro děti na trhu. Tato kuchyňka má pečicí troubu s otevíratelnými dvířky a roštem. Dětská kuchyňka má unikátní dávkovač ledu se 4 kostkami ledu, které z něj po stisknutí vypadávají. Pracovní deska kuchyňky má realistický sporák s plynovou a elektrickou deskou, která vydává zvuky při vaření Blop Blop Blop. Při plynovém sporáku se po otočení spínače objeví modré plamínky a sporák vydává zvuk Cric Cric jako při zapalování. Za sporákem je gril, kde si děti mohou ugrilovat dobrotu. Nad pracovní deskou se ční stojan, kde si děti najdou mikrovlnku a nad ním je espresso kávovar s vyměnitelnými kapslemi.

Nad sporákem je dětský digestoř s háčky na zavěšení kuchyňského nářadí. Kuchyňka Smoby obsahuje celkem až 36 doplňků, které dělají hru prostě úžasnou v každém směru. Doplňky kuchyňky mají magické vlastnosti. V hrnci s pokličkou se uvaří těstoviny a děti si mohou hrát na mistry kuchaře pomocí vyhazovací pánve s plackou. K doplňkům kuchyňky patří příbory, talíře, skleničky na led a šálky na kávu. Mezi doplňky si vaše ratolesti najdou i kuchyňské nářadí a unikátní opečené potraviny, se kterými je pečení na grilu jako opravdu. Dále k doplňkům patří i dětské potraviny jako mléko, cereálie, cookies a těstoviny. Kuchyňka pro děti CookMaster udělá z každého kuchaře či kuchařky opravdového kuchařského mistra. Výška kuchyňky je 99 cm a její rozměry jsou 110*34*99 cm. Dětská kuchyňka Smoby funguje na 1 CR 2032 baterii, která je součástí balení.

Dětská pokladna Mini Shop Smoby elektronická s váhou, terminálem, čtečkou kódů a 27 doplňky tyrkysová

Dětská pokladna Mini Shop od Smoby s množstvím funkcí je hračka, bez které se neobejde ani jeden malý prodavač. Pokladna pro děti má realistický design, množství funkcí a doplňků, díky čemuž se velmi rychle stane oblíbenou hračkou každého kluka či dívky. Je to úžasná elektronická hračka pro děti od 3 let, které se rády hrají hry na prodavačů. Děti si mohou odvážit svůj produkt na mechanické váze, na které je vyobrazeno ovoce a zelenina. Zboží dítě blokuje na klávesnicové pokladně a cena se mu zobrazí na displeji. Součástí pokladny je i klávesnice s čísly, která plní i funkci skutečné kalkulačky, a tak se dítě seznamuje prostřednictvím hry s matematikou a principem počítání.

Produkty se dají i oskenovat, přesně jako na opravdové pokladně. Skener po stlačení tlačítka vydává zvuk. Při placení přes platební terminál zákazník použije kartu a následně dostane z pokladny doklad o koupi jako ve skutečné prodejně. Dětská registrační pokladna v kombinaci tyrkysové a zelené barvy přichází s mikrofonem, kterým pokladník upozorňuje návštěvníky svého dětského obchodu o akcích a novinkách. Dále v balení najdete 2 krabičky a plechovku zboží, mince, papírové bankovky, pokladní kartičky-bloky, bankomatové kartu.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, vaše děti budou při hře vždy v bezpečí. Sada elektronické kuchyňky a pokladny s doplňky je skvělá souprava hraček pro děti, které milují hry na povolání.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu110*34*99 cm
Celková výška99 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení66*26*74 cm
Celková délka110 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6,08 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...