Set kuchyňka CookMaster Verte Smoby s ledem a zvuky a lékařský vozík

Popis produktu

Set hraček kuchyňka CookMaster Verte a lékařský vozík je fantastická souprava hraček, která se hodí pro všechny děti od 3 let. Tyto úžasné hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzský cit pro krásu a jedinečnost s léty ověřenou kvalitou a zaručenou bezpečností během her vašich ratolestí. Realistický design a propracované detaily kuchyňky upoutají každé děťátko. Když děti omrzí hra na kuchaře, výborně se zabaví s úžasnou lékařskou sadou, která v sobě obsahuje množství nezbytných lékařských pomůcek. Dětská kuchyňka a lékařská souprava se výborně doplňují a spolu tvoří jeden dokonalý celek ideální na hraní pro vaše malé rošťáky, kteří mají rádi hry na kuchaře a lékaře. Cenová nabídka hraček je opravdu neodolatelná.

Dětská kuchyňka CookMaster Verte Smoby elektronická se zvuky, s ledem a opečenými potravinami zelená

Dětská elektronická kuchyňka CookMaster Verte představuje jednu z nejmodernějších designérských kuchyněk pro děti na trhu. Je provedena v krásných barvách svěží zelené barvy v kombinací s bílou kuchyňskou deskou a stříbrnými detaily. Kuchyňka má zabudovaný elektronický modul a vydává realistické zvuky při vaření. Kuchyňka je vhodná pro děti od 3 let a hra s ní jejich neomrzí dlouhá léta. Tato kuchyňka má pečicí troubu s otevíratelnými dvířky a roštem. Dětská kuchyňka má unikátní dávkovač ledu se 4 kostkami ledu, které z něj po stisknutí vypadávají. Pracovní deska kuchyňky má realistický sporák s plynovou a elektrickou deskou, která vydává zvuky při vaření Blop Blop Blop. Při plynovém sporáku se po otočení spínače objeví modré plamínky a sporák vydává zvuk Cric Cric jako při zapalování. Za sporákem je gril, kde si děti mohou ugrilovat dobrotu. Nad pracovní deskou se ční stojan, kde si děti najdou mikrovlnku a nad ním je espresso kávovar s vyměnitelnými kapslemi.

Nad sporákem je dětský digestoř s háčky na zavěšení kuchyňského nářadí. Kuchyňka Smoby obsahuje celkem až 36 doplňků, které dělají hru prostě úžasnou v každém směru. Doplňky kuchyňky mají magické vlastnosti. V hrnci s pokličkou se uvaří těstoviny a děti si mohou hrát na mistry kuchaře pomocí vyhazovací pánve s plackou. K doplňkům kuchyňky patří příbory, talíře, skleničky na led a šálky na kávu. Mezi doplňky si vaše ratolesti najdou i kuchyňské nářadí a unikátní opečené potraviny, se kterými je pečení na grilu jako opravdu. Dále k doplňkům patří i dětské potraviny jako mléko, cereálie, cookies a těstoviny. Kuchyňka pro děti CookMaster udělá z každého kuchaře či kuchařky opravdového kuchařského mistra. Výška kuchyňky je 99 cm a její rozměry jsou 110*34*99 cm. Dětská kuchyňka Smoby funguje na 1 CR 2032 baterii, která je součástí balení.

Dětský lékařský vozík Medical Smoby s kufříkem a 16 doplňky

Lékařský vozík pro děti Medical s kufříkem je pěkná a moderní hračka pro všechny děti, které se rády hrají na lékaře. Vozíkem s lékařským náčiním potěšíte dívky i chlapce od 3 let. Vozík pro malé doktory je vyroben z odolného a kvalitního plastu, který je jemný na dotek. Všechny hrany této u dětí oblíbené hračky jsou zaoblené, a proto je pro hru dětí maximálně bezpečný. Červeno-bílé barevné provedení a nápis MEDICAL ho přibližuje k originálnímu doktorského vozíku, který děti vidí u lékařů. Dětský vozík s lékařským náčiním je vysoký 56 cm a jeho celkové rozměry jsou 31*32*56 cm. Díky 2 kolečkům se jednoduše přesouvá a malí doktor si ho může vzít jednoduše ke svým pacientům.

Součástí této zábavné, ale současně i vzdělávací hračky je žlutý lékařský kufřík, ve kterém má doktor pro své pacienty vše potřebné náčiní. V kufříku děti najdou fonendoskop, kladívko, nůžky, injekci, teploměr, náplasti, léky, ale také infuzi pro podání nezbytných léků. Vše si může poskládat do lékařského kufříku žluté barvy s rukojetí na přenášení. Dětský lékařský vozík obsahuje celkem až 16 doplňků, které dělají hru na lékaře a pacienta ještě více reálnější. S touto hračkou se vaše dítě může hrát dlouhé hodiny, ale kromě zábavy se dítě i přiučí různým medicínským znalostem, naučí se, co dělat v případě úrazu a jak podat první pomoc.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, proto všechny hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Sada kuchyňky a lékařského vozíku je skvělá souprava hraček pro děti, protože obsahuje ohromné ​​množství doplňků nezbytných na jedinečnou hru plnou zábavy. Ponúka obrovské mnoho možností na všelijaké zábavky a hry pro všechny děti a navíc je cenově výhodná. Hra na povolání bude s těmito hračkami maximálně zábavná a realistická.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu110*34*99 cm
Celková výška99 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Celková délka110 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6,08 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...