Set kuchyňka Cherry Kitchen Smoby se zvuky a kávovarem, pekárnou a úklidový vozík Clean

Popis produktu

Set hraček kuchyňka Cherry Kitchen, pekárna a úklidový vozík Clean je fantastická sada hraček, která se hodí pro všechny děti od 3 let. Tyto úžasné hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzský cit pro krásu a jedinečnost s léty ověřenou kvalitou a zaručenou bezpečností během her vašich ratolestí. Realistický design a propracované detaily kuchyňky zaručeně upoutají každé dítko.

Kuchyňka elektronická Cherry Smoby kiwi, zvuková s jídelním pultem, magickými potravinami a 25 doplňků

Elektronická kuchyňka Cherry od předního francouzského výrobce Smoby je kvalitní kuchyňka, vhodná pro všechny děti již od 3 let. Nadčasový francouzský design a krásné kiwi vyhotovení si oblíbí všichni malí kuchaři a radost jim udělá i sada 25 praktických doplňků. Těšit se mohou na kuchyňské hodiny a originální zvuky při vaření a díky kterým je hra s kuchyňkou ještě realističtější. Prodloužený jídelní pult zajistí dítěti dostatek prostoru na chutný oběd.

Chlapci i dívky se zabaví i s pečicí troubou, ledničkou, sporákem s varnou deskou a kávovarem s náhradními kapslemi. Bohaté příslušenství obsahuje až 25 doplňků. Ve výbavě se nachází také hrnec, pánev, ve které si děti mohou upéct rybičku nebo steak, lžičky, nožíky, vidličky, talířky, kelímky, šálky, krabice s těstovinami, mlékem, napichovací vidlička, nůž na krájení a praktická naběračka. Všechny detaily kuchyňky jsou pečlivě přizpůsobené dětským ručkám, které si tak pěstují hmatovou citlivost, koordinaci pohybů a jemné motorické schopnosti. Při hře si rozvíjejí komunikační schopnosti, a hrou napodobují dospělé. Zároveň si zlepšují koncentraci a bystrý úsudek, naučí se, k čemu slouží jednotlivé kuchyňské náčiní a doplňky.

Úklidový vozík Clean Home Écoiffier 8 doplňků modro-zelený

Smoby dětský úklidový vozík Clean je moderní a praktická hračka pro děti, které rády pomáhají při úklidu a při hře ho rády napodobují. Je vyroben z kvalitních materiálů. Jde o velmi pevné a odolné plasty, které dlouho vydrží, ale přitom jsou sametově příjemné na dotek a šetrné k pokožce. Vozík je proveden v zářivé zelené a bílé barevné kombinaci se šedými doplňky. Vozík stojí na dvou kolech, proto je snadno pohyblivý. Navíc ručka, za kterou se táhne nebo tlačí je ergonomicky vytvarována tak, aby ji dítě vědělo s lehkostí a správně uchopit. Může si ho tak brát všude s sebou.

Spodní polička vozíku slouží jako úložiště pro kbelík, které je součástí vozíku. Kromě toho obsahuje úklidový vozík i koště, smeták, houbu, imitace čistících prostředků a mnoho jiného - spolu vozík obsahuje 8 doplňků. Do kbelíku si může dítě nabrat vodu a nemusí se obávat, že ji při převozu vylije, protože je pevně uchyceno a vozík je stabilní. Dítě se může hrát tím, že bude mame vedle mytí pomáhat svým vozíkem. Dobře se přitom zabaví, protože děti hru s vodou milují. Přitom si však i vybuduje hygienické návyky. Vozík je vhodný pro děti ve věku od 3 let. V případě potřeby lze snadno schovat. Jeho rozměry jsou 31*32*56 cm.

Pekárna s koláči Baguette&Croissant Bakery Smoby s elektronickou pokladnou, hodinami a 26 doplňků

Pekárna Baguette&Croissant je nadčasová hračka v jemných odstínech béžové a žluté, která je vhodná pro chlapce i dívky od 3 let. Je replikou skutečné pekárny a nabízí množství herních příležitostí. Elektronická pokladna s otevíratelnou kasou s mincemi zabaví malé pekaře a zákazníci mohou zaplatit i platební kartou. Šikovní prodavači si za pomoci skutečné kalkulačky s displejem přesně vypočítají sumu zboží. Cenu nákupu si zákazník může zkontrolovat na nákupní kartičce, která vychází po zaplacení z platebního terminálu. Obchůdek s pekařskými výrobky je dále vybaven i šikovným mikrofonem.

Pekárna je vybavena praktickými hodinami, které jsou umístěny ve vrchní části a vedle hodin je oznámení otevřeno nebo zavřeno (v angličtině a francouzštině), který dítě mění podle otevíracích hodin. Obchůdek nabízí dětem spolu až 26 skvělých doplňků a mezi nimi najdou různé bagety, sladké koláčky, muffiny a croissanty. Celý sortiment si pekaři mohou vystavit a vyložit na poličky, na kterých je uvedena i cena zboží. Součástí obchodu jsou i pěkné nápisy a také otevírací hodiny.

Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu68*34*97 cm
Celková výška97 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení50*20*66 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,26 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...