Set kuchyňka Bon Appétit Smoby se zvuky a sada potravin do kuchyňky Écoiffier

Popis produktu

Dětská kuchyňka Bon Appétit Smoby nyní přichází v jednom cenově zvýhodněném setu spolu se sadou potravin do kuchyňky Écoiffier. Tento set potěší všechny děti, které milují hru na povolání. Barevně sladěnými hračkami uděláte radost každému dítěti, které vám rádo pomáhá v kuchyni. Díky pestrým barvám a mnohadoplňkům si vaše dětičky rozvíjejí fantazii a zlepšují jemnou dětskou motoriku. Výhodnou cenou tento set potěší i rodiča a jejich peněženky. Hračky Smoby a Écoiffier jsou vyráběny z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů, takže hry vašich dětí jsou opravdu bezpečné.

Dětská kuchyňka Bon Appétit Smoby elektronická se zvuky a kávovarem a 23 doplňky červeno-stříbrná

Dětská kuchyňka Bon Appétit Kitchen představuje jeden z nejpropracovanějších produktů mezi dětskými kuchyňkami na trhu. Je vyrobena v krásné a svěží barevné kombinaci syté červené barvy, která je doplněna stříbrnou a bílou. Elektronická kuchyňka má realistický design, a její provedení koresponduje s posledními trendy bytového designu a architektury. To dělá hru dětí zábavnější a poutavější. Dětská kuchyňka je vhodná pro děti od 3 let. Děti milují hru s kuchyňkou, která je neomrzí dlouhá léta. Díky svému provedení je kuchyňka přístupná z každé strany, a proto umožňuje hru pro více dětí. Hra s dětskou kuchyňkou u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a vzájemnou hrou napodobují dospělé. Příslušenství, doplňky, dvířka a tlačítka jsou přizpůsobeny drobným dětským ručkám. Kuchyňka je vhodná pro dívky i chlapce.

Hrou s kuchyňkou si také tříbí motorické schopnosti, hmatovou citlivost a koordinaci pohybů. Kuchyňka je vybavena množstvím vzrušujících vlastností, které děti nepřestanou udivovat. Kuchyňka má instalovaný elektronický modul a vydává realistické zvuky. Smoby Bon Appétit Kitchen má množství úložného prostoru. Kuchyňka je tvořena ledničkou s realistickým obrázkem obsahu chladničky. Vedle ní je pečicí trouba s otevíratelnými dvířky, ve které si děti mohou například upéct koláček. Pracovní deska kuchyňky pro děti je tvořena elektrickým sporákem se dvěma plotýnkami na vaření a pečení, dřezem na mytí nádobí. Sporák vydává při vaření realistické zvuky Blop Blop Blop.

Nad pracovní deskou kuchyňky se tyčí stojan, na kterém je zakomponován espresso kávovar s náhradními kapslemi a různými příchutěmi. Nad ním jsou kuchyňské hodiny, které nesmí chybět v žádné správné kuchyni a v horní části jsou držáky na kuchyňské náčiní. Ke kreativním doplňkům kuchyňky patří hrnec s pokličkou, talíře s příbory, sklenice, šálky na kávu, náhradní kapsle do kávovaru, kuchyňské náčiní, pánev, cookies a těstoviny. Dětská kuchyňka Smoby má množství úložných prostorů a díky své kompaktní velikosti se vejde do každého dětského pokojíčku.

Její hrany jsou oblé a plastový materiál je příjemný a sametový na dotek. Kuchyňka je vysoká 97 cm a její rozměry jsou 53*34*97 cm. Kuchyňka dýchá francouzským šarmem a elegancí. Elektronická dětská kuchyňka funguje na 1 x AA/LR6 1,5 V baterii, která je součástí balení. S touto kuchyňkou se každé dítě stane malý šéfkuchařem nebo šéfkuchařkou. Tak co vám vaše ratolesti uvaří dnes?

Sada potravin do kuchyňky 100% Chef Écoiffier od 18 měsíců 100 kusů

Sada potravin do kuchyňky 100% Chef je pěkná plastová hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. Mezi 100 kusy doplňků v dětském setu potravin najdete všelijaké ovoce, koláčky, tekutiny, různé druhy masa, jogurtů, prostě skoro všechno, co se dá koupit i v opravdovém obchodě. Dětské plastové potraviny přicházejí v praktické krabičce, aby hračky v dětském pokoji už nikdy nezpůsobovaly nepořádek. Tyto doplňky se výborně hodí k dětským kuchyňkám. Díky veselým barvám a realistickému provedení tato hračka pro nejmenší podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu, protože děti si mohou vymýšlet různé příběhy o nakupování a prodávání jako v opravdovém obchodě.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob, jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, ke světu dospělých. Dále se prostřednictvím soupravy potravin pro děti rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokoje.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Écoiffier je další francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky a splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Francouzský Écoiffier se vyznačuje originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Využívá recyklovatelné materiály, zdravotně nezávadné barvy.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu53*34*97 cm
Celková výška97 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení50*20*66 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,05 kg
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné