Set kosmetický stolek elektronický My Beauty Center 3in1 Smoby se školou pro předškoláky – hra na učitele a žáka

Popis produktu

Kosmetický stolek elektronický My Beauty Center 3v1 a škola pro předškoláky od francouzského Smoby spolu představují fantastickou sadu hraček pro každé dítě od 3 let. Multifunkční set hraček nabízíme za výhodnou cenu, takže potěší i rodiče, kteří při nákupu ušetří. Hračky Smoby spolu barevně i designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si díky nim otevřou kosmetický salon se zkrášlovacími procedurami a ve škole si vyzkouší povolání učitelů. Hravou formou se tak přibližují světu dospělých, spolu s kamarády a sourozenci se učí nové věci, rychleji se socializují a získávají zdravou sebedůvěru.

Kosmetický stolek elektronický My Beauty Center 3in1 Smoby kadeřnictví a kosmetika s nehtovým studiem a 32 doplňků

Kosmetický stolek elektronický My Beauty Center 3v1 nabídne chlapcům a holčičkám od 3 let kompletní wellness program, při kterém si zahrají hry na kadeřnice, vizážisty a manikérky. Kosmetický stolek se skládá ze dvou částí, které lze rozložit do tvaru písmene L, přičemž si děti mohou hrát na 3 herních plochách, které jsou vybaveny bohatou sadou 32 kosmetických doplňků. Při hře na kadeřnice mají dívky k dispozici růžovou židličku pro zákaznice a kulaté nastavitelné zrcadlo z prvotřídního materiálu, bezpečného pro děti. Při péči o vlásky využijí elektronický fén se 2 nástavci, který vydává zvuky a svítí, žehličku, hřeben, kartáč, vlasové doplňky, kadeřnické nůžky a nádhernou stříbrnou čelenku.

Při hře na manikérky a vizážisty se děti výborně zabaví se 2 laky na nehty, paletou očních stínů, rtěnkami s mechanickou funkcí, řasenkou a lahvičkou s krémem. Součástí výbavy je také replika elektronické UV lampičky na vytvrzení gelových laků, která vydává zvuky a svítí. Střední část kosmetického salonu je vybavena umyvadlem a ruční sprchou. Přední část salonu je vyhrazena pro platby za doplňky a procedury, které zákazník zaplatí platební kartou přes terminál nebo v hotovosti díky praktické pokladně. Na pultíku se nachází také otočná brožura s cenami.

Škola pro předškoláky School Smoby Hra na učitele a žáka se spoustou naučných her a 80 doplňky

Škola pro předškoláky od francouzského Smoby je skvělý dárek pro všechny děti, které zažijí typický den ve školce, se sourozenci a kamarády si zahrají na povolání učitelů a žáků. K dispozici budou mít velkou školní stěnu, na které jsou umístěny hodiny, oboustranná tabule, na kterou lze psát křídou a fixem, velké kolo pro procvičení znalosti čísel a zároveň plánovač aktivit, obrázek vláčku s jednotlivými měsíci v roce, klipy pro uchycení papírů s kresbami, poličky na odkládání doplňků, a ještě mnohem víc. Skládací třída je vyrobena z kvalitních a odolných plastů, přičemž její stabilní celokovový rám se 4 nožičkami lze velmi jednoduše složit do rozměrů 111*41 cm a uložit do skříně či schovat pod postel.

Vaši nejmenší budou mít k dispozici 80 doplňků, mezi kterými najdou smazatelnou černou fixku, hadřík, magnetická čísla, písmena a symboly, 4 designové karty s obrázky stromků pro správné určení ročního období, 4 kartičky pro určení aktuálního počasí, 8 kartiček žáků se jmény, které učitel rozdělí podle jejich docházky pod symbol se školní taškou nebo symbol s domem. Kartičky z tvrdého kartonu mají na zadní straně suchý zip, díky čemuž se snadno připevní na tabuli. Děti si procvičí i cizí jazyk – s kartičkou pro určování dnů v týdnu objeví slovíčka ve francouzštině a angličtině. Se 7 kartičkami aktivit určí učitel žákům jejich další program – fotbal, oběd, malování, čtení, učení, spánek nebo hudební výchova. Děti se také výborně zabaví při skládání postavičky, také se naučí rozeznávat různé geometrické tvary.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu98*52*101 cm
Celková výška101 cm
Rozměry balení66*26*75 cm
Na bateriiAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,9 kg
NoteBattery: 5 x AAA/LR03 (not included)
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.