Popis produktu

Kosmetický stolek elektronický My Beauty Center 3v1 a elektronická kuchyňka s tekoucí vodou od francouzského Smoby představují skvělou sadu hraček, se kterou si zahrají kluci i dívky již od 3 let. Set hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří při nákupu ušetří. Hračky Smoby spolu barevně i designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi více dětí. Zahrají si hry na kadeřníky a kosmetičky a vyzkouší si své kuchařské umění s kuchyňkou s kvalitními doplňky a realistickým efektem tekoucí vody!

Kosmetický stolek elektronický My Beauty Center 3in1 Smoby kadeřnictví a kosmetika s nehtovým studiem a 32 doplňků

Kosmetický stolek elektronický My Beauty Center 3v1 nabídne chlapcům a holčičkám od 3 let kompletní wellness program, při kterém si zahrají hry na kadeřnice, vizážisty a manikérky. Kosmetický stolek se skládá ze dvou částí, které lze rozložit do tvaru písmene L, přičemž si děti mohou hrát na 3 herních plochách, které jsou vybaveny bohatou sadou 32 kosmetických doplňků. Při hře na kadeřnice mají dívky k dispozici růžovou židličku pro zákaznice a kulaté nastavitelné zrcadlo z prvotřídního materiálu, bezpečného pro děti. Při péči o vlásky využijí elektronický fén se 2 nástavci, který vydává zvuky a svítí, žehličku, hřeben, kartáč, vlasové doplňky, kadeřnické nůžky a nádhernou stříbrnou čelenku.

Při hře na manikérky a vizážisty se děti výborně zabaví se 2 laky na nehty, paletou očních stínů, rtěnkami s mechanickou funkcí, řasenkou a lahvičkou s krémem. Součástí výbavy je také replika elektronické UV lampičky na vytvrzení gelových laků, která vydává zvuky a svítí. Střední část kosmetického salonu je vybavena umyvadlem a ruční sprchou. Přední část salonu je vyhrazena pro platby za doplňky a procedury, které zákazník zaplatí platební kartou přes terminál nebo v hotovosti díky praktické pokladně. Na pultíku se nachází také otočná brožura s cenami.

Kuchyňka rostoucí s tekoucí vodou Tefal Evolutive Smoby s magickým bubláním, těstovinami, mrkví a 40 doplňků

Elektronická kuchyňka Tefal Evolutive je nadčasová a elegantní kuchyňka ve stříbrno-šedém provedení, která roste s dítětem od 3 do 8 let. Děti se zabaví s množstvím doplňků a aktivit, přičemž jim velkou radost udělá efekt tekoucí vody, magický hrnec s bubláním a kulatý jídelní koutek. Efekt tekoucí vody se spouští stisknutím kohoutku a je vyřešen systémem uzavřeného oběhu, takže teče do dřezu a dostává se zpět do nádržky.

Chlapci a dívky se zabaví i s pečicí troubou, lednicí, sporákem s varnou deskou, ale také s listovacím receptářem s obrázky, umístěný přímo pod kávovarem s vkládacími kapslemi. V bohaté sadě 40 doplňků najdou malí kuchaři těstoviny, které při teplotě nad 18 stupňů získají krásnou žlutou barvu jako při skutečném vaření. Děti si mohou nakrájet mrkvičku, opékat rybičku, steak nebo si vyzkoušet své dovednosti s pánví na otáčení palačinek.

Ve výbavě se nacházejí i lžičky, nožíky, vidličky, talířky, skleničky, šálky, vajíčko, koláček, různé náplně do kávovaru, láhev kečupu, hořčice, krabice s těstovinami, mlékem, solnička, pepřenka, napichovací vidlička, nůž na krájení a praktická naběračka. S přiloženými podstavci o výšce 8 cm snadno nastavíte dítěti výšku kuchyňky podle jeho potřeb. Základní výška pracovní desky je 51 cm a po nasazení podstavců je až 59 cm. Toto vylepšení ocení rodiče i s více dětmi v různém věku.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu98*52*101 cm
Celková výška101 cm
Rozměry balení66*26*75 cm
Na bateriiAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,9 kg
NoteBattery: 5 x AAA/LR03 (not included)
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.