Set kosmetický stolek se židličkou Hello Kitty Smoby s porcelánovým čajovým setem

Popis produktu

Kosmetický stolek se židličkou Hello Kitty a porcelánový čajový set na první pohled zaujme všechny děti od 3 let a zejména holčičky, které si rády hrají na hostitelky a princezny. Špičkovou sadu hraček nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky Smoby barevně i designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi několik dětí. Holčičky zažijí množství radostných zážitků s kosmetickým stolkem a svým hostům přichystají čajové posezení, při kterém se výborně zabaví. Hravým způsobem se přibližují světu dospělých a všestranně se rozvíjejí.

Kosmetický stolek se židlí Hello Kitty Smoby a 10 doplňků

Kosmetický stolek se židlí z dílny francouzských designérů Smoby rozveselí všechny děti a zejména holčičky od 3 let. Stylový růžovo-bílý stolek se zrcadlem a židličkou nadchne vaše nejmenší animovaným motivem Hello Kitty. Jeho povrch je ozdoben obrázky populární kočičky, která je známá dětem po celém světě. Malé kadeřnice se potěší bohaté sadě 10 doplňků. v níž se skrývají 3 prstýnky, hřeben a hřebínek, náhrdelník, náramek, čelenka a 2 lahvičky určené na parfém.

Všechny plastové díly na kosmetickém stolku jsou vyrobeny s ohledem na bezpečnost vašeho dítěte. Součástí stolku je také nastavitelné zrcadlo s emblémem Hello Kitty, které je vyrobeno z prvotřídního materiálu, bezpečného pro dítě. Všechny kosmetické pomůcky se dají uložit do praktických zásuvek pod zrcadlem. Holčičky si budou moci dosyta prohlížet svůj odraz, starat se o své vlásky a s kamarádkami si zahrají hru na povolání kadeřnice, přibližují se světu dospělých. Rozvíjejí si jemnou motoriku, zručnost a tříbí si cit pro estetiku a design. Při hře s kamarádkami a sourozenci si zlepšují i komunikační schopnosti. Rozměry dětského stolku jsou 49*36*94 cm, nosnost židle je 50 kg.

Porcelánová čajová souprava Hello Kitty Smoby 12dílná z kvalitního porcelánu

Překvapte své děti stylovou porcelánovou čajovou soupravou Hello Kitty, se kterou mohou svým sourozencům a kamarádům připravit čajové posezení. Dětský porcelánový set je vyzdoben nádhernými obrázky veselé animované kočičky Hello Kitty, kterou znají děti po celém světě. Stylový bílý porcelán působí elegantním dojmem, má tlusté stěny, vyznačuje se vysokou kvalitou a odolností. 12dílná sada obsahuje čajník, 4 talířky, 4 šálky a nádobku na cukr. Talířky jsou vyzdobeny i barevným vzorem hvězdiček, který si oblíbí děti na první pohled.

Porcelánový set Hello Kitty využijí dětičky při oslavách narozenin, piknicích a posezeních. Sada na čaj o páté je vyrobena z nejkvalitnějšího porcelánu. Kočička Hello Kitty a jemný barevný vzor na doplňcích rozvíjí dětskou fantazii a představivost, spolu s kamarády a sourozenci si mohou děti vymýšlet různé veselé příběhy. Chlapci i dívky si při popíjení čaje tříbí komunikační schopnosti, při manipulaci s čajníkem si procvičují jemnou motoriku. Hrou na hostitele napodobují své rodiče, učí se zásadám správného stolování, jak servírovat čaj a obsluhovat hosty.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem moderní hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*36*94 cm
Celková výška94 cm
Rozměry balení49*19*64 cm
Celková délka49 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,4 kg
Nosnost50 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.