Set kolečko Écoiffier a kbelík set s konví od 18 měsíců

Popis produktu

Set dětského kolečka a velký kbelík set s konví Piráti je skvělá souprava hraček vhodná pro děti od 18 měsíců. Pochází od kvalitního francouzského výrobce Écoiffier, který nabízí kvalitní produkty za rozumnou cenu. Tyto plastové hračky jsou originální a pestrobarevné, děti si s nimi určitě velmi rády zahrají. Souprava kolečka s kbelík setem Piráti se výborně doplňují, jsou pěkně sladěné a neodolatelné pro nejmenší děti. Tyto lákavé hračky nabízíme za sníženou cenu, takže výhodně ušetříte.

Kolečko pro děti Picnic Écoiffier od 18 měsíců červené

Écoiffier dětské kolečko je pěkná hračka na zahradu vhodná pro děti od 18 měsíců. Červené kolečko pro děti je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu, je lehké a velmi snadno se ovládá. Zářivá červená barva kolečka upoutá každé dítko, které si s ním velmi rádo zahraje na zahradníka. Děti si prostřednictvím dětského kolečka mohou hrát na zahradníky nebo prostě pomáhat rodičům při domácích pracích. Hra s kolečkem přispívá k rozvoji jemné motoriky a pohybových dovedností dětí.

Velký kbelík set s konví Piráti Écoiffier 6 dílů od 18 měsíců

Écoiffier set do písku kbelík je dodáván s velkým kbelíkem zelené barvy, s červenou konví, žlutým sítkem, modrou lopatkou a hráběmi a bábovičkou červené barvy ve tvaru kotvy. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. Výborně se hodí na hru na pláži nebo na dětském pískovišti.

Écoiffier je renomovaný francouzský výrobce dětských hraček, známý kvalitními produkty za výhodnou cenu. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzská značka Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby. Pořiďte vašim ratolestem tuto cenově výhodnou sadu hraček do písku nebo do zahrady a zaručíte jim velkou zábavu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu66*28*28 cm
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...