Set kolečko Picnic Écoiffier a kbelík set Hrad od 18 měsíců

Popis produktu

Set hraček dětského kolečka a kbelíku s formičkami do písku je skvělá souprava hraček, vhodná pro děti od 18 měsíců. Pocházejí od kvalitního francouzského výrobce Écoiffier, který nabízí kvalitu v rozumné ceně. Tyto plastové hračky jsou originální a pestrobarevné, děti se s nimi určitě velmi rady zahrají. Souprava kolečka a plastových formiček v kyblíku se výborně doplňují, jsou pěkně sladěné a neodolatelné pro nejmenší děti. Hračky vám nabízíme v zvýhodněné ceně, které se nedá odolat.

Kolečko pro děti Picnic Écoiffier se dvěma koly od 18 měsíců červeno-zelené

Dětské kolečko Picnic od Écoiffier je kvalitní plastové kolečko v zeleno-čevené barevné kombinaci. Kolečko pro děti je vyrobeno z příjemného plastového materiálu, s na dotek příjemnými rukojeťmi. Má dvě kolečka, díky nimž je stabilní, a dítě snadněji udrží rovnováhu. Jeho výhodou je malá hmotnost, takže dítě nemá problém udržet kolečko pod kontrolou. Dítě si v něm může převážet písek, hračky nebo cokoli jiného. Rozměry jsou výška 31,5 cm, hloubka 30 cm a délka 31,5 cm. Dětské kolečko je vhodné od 18 měsíců.

Dětský kbelík set s konví Maxi hrad Écoiffier 6 dílů od 18 měsíců

Set do písku pro děti od Écoiffier obsahuje celkem 6 kusů nářadí do písku. Je to kbelík červené barvy, který připomíná svým tvarem hrad, modré sítko, zelené hrabičky a lopatka, žlutá konve a červená formička ve tvaru hradu. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. Tento set svým provedením zaujme každého kluka či dívku. Set do písku má kompaktní balení, které se jednoduše a prakticky přenáší. Dětský set do písku je vhodný pro děti od 18 měsíců. Rozměry setu jsou 20*18,5*40 cm.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Pořiďte vašim ratolestem tuto cenově výhodnou sadu hraček do písku nebo do zahrady a zaručíte jim velkou zábavu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu58,5*30*31,5 cm
Celková výška31,5 cm
Rozměry balení60*40*53 cm
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné