Set kolečko Picnic Écoiffier a kbelík set od 18 měsíců

Popis produktu

Set dětského kolečka a kbelíku s formičkami do písku je skvělá souprava vhodná pro děti od 18 měsíců. Hračky do písku i k vodě pocházejí od francouzských výrobců Smoby a Écoiffier, kteří nabízejí kvalitu v rozumné ceně. Tyto plastové hračky jsou originální a pestrobarevné, děti se s nimi určitě velmi rady zahrají. Souprava kolečka a plastových formiček v kyblíku se výborně doplňují, jsou pěkně sladěné a neodolatelné pro nejmenší děti. Nabízíme vám je ve zvýhodněné ceně.

Kolečko pro děti Picnic Écoiffier se dvěma koly od 18 měsíců červeno-zelený

Dětské kolečko Picnic Écoiffier je krásné červeno-zelené plastový kolečko. Kolečko pro děti se dvěma kolečky je vyrobeno z příjemného plastového materiálu, s na dotek příjemnými rukojeťmi. Má dvě kolečka, díky nimž je stabilní, a dítě snadněji udrží rovnováhu. Jeho výhodou je malá hmotnost, takže dítě nemá problém udržet kolečko pod kontrolou. Dítě si v něm může převážet písek, hračky nebo cokoli jiného. Rozměry jsou výška 31,5 cm, hloubka 30 cm a délka 31,5 cm, Dětské kolečko je vhodné od 18 měsíců.

Vědro set pro děti s konví Smoby 6 dílů (výška 18 cm) od 18 měsíců

Set pro děti do písku Smoby obsahuje 6 kusů nářadí. Dětský set do písku v kyblíku se skládá z plastového kbelíku, hrabliček a lopatky, sítka, formičky a konve na vodu. Set do písku pro děti je vyroben z pevných a odolných plastových materiálů, které jsou sametové na dotek. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. Děti si užijí hru v písku naplno s novým setem, který je převeden v krásném pohádkovém motivu. Set kbelíku je v syté žluté a zelené barvě s krásným pohádkovým motivem na kyblíku. Výška kbelíku je 18 cm. Je to ideální hračka pro dítě na hru v písku nebo s vodou. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Écoiffier a Smoby jsou francouzští výrobci, kteří vyrábějí kvalitní dětské hračky. Francouzské hračky splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier a Smoby vhodné i pro nejmenší děti. Hračky francouzských výrobců jsou vyrobeny s originálním designem, nejvyššími bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Pořiďte vašim ratolestem tuto cenově výhodnou sadu hraček do písku nebo do zahrady a zaručíte jim velkou zábavu.

Doprava nad 49€
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu58,5*30*31,5 cm
Celková výška31,5 cm
Rozměry balení60*40*53 cm
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné