Set kolečko Garden&Seasons Écoiffier a kbelík set od 18 měsíců

Popis produktu

Set dětského kolečka a kbelíku s bábovičkami do písku je skvělá souprava vhodná pro děti od 18 měsíců. Hračky do písku i k vodě pocházejí od francouzských výrobců Smoby a Écoiffier, kteří nabízejí kvalitu v rozumné ceně. Tyto plastové hračky jsou originální a pestrobarevné, děti si s nimi určitě velmi rády zahrají. Souprava kolečka a plastových báboviček v kyblíku se výborně doplňují, jsou pěkně sladěné a neodolatelné pro nejmenší děti. Nabízíme vám je ve zvýhodněné ceně.

Kolečko se dvěma koly Garden&Seasons Écoiffier od 18 měsíců

Dětské kolečko Garden&Seasons od francouzského výrobce Écoiffier je nádherné tyrkysovo-zelené plastové kolečko, které potěší každé dítě již od 18 měsíců. Plastový materiál, použitý při výrobě, je na dotek příjemný a díky 2 předním kolečkům se kolečko snadno ovládá. Rukojeti jsou přizpůsobeny pro malé dětské ruce, dítě pociťuje jistotu a stabilitu při manipulaci s kolečkem a přepravování nákladu. Nízká váha kolečka pomůže při udržování rovnováhy. Dítě si v něm může převážet písek, hračky nebo cokoli jiného. Rozměry kolečka jsou 59*30*32 cm.

Kbelík set pro děti s konví Smoby 6 dílů (výška 18 cm) od 18 měsíců

Set pro děti do písku Smoby obsahuje 6 kusů nářadí. Dětský set do písku v kbelíku se skládá z plastového kbelíku, hrabiček a lopatky, sítka, bábovičky a konve na vodu. Set do písku pro děti je vyroben z pevných a odolných plastových materiálů, které jsou sametové na dotek. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. Děti si užijí hru v písku naplno s novým setem, který je proveden v krásném pohádkovém motivu. Set kbelíku je v syté žluté a zelené barvě s krásným pohádkovým motivem na kbelíku. Výška kbelíku je 18 cm. Je to ideální hračka pro dítě na hru v písku nebo s vodou. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Écoiffier a Smoby jsou francouzští výrobci, kteří vyrábějí kvalitní dětské hračky. Francouzské hračky splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier a Smoby vhodné i pro nejmenší děti. Hračky francouzských výrobců jsou vyrobeny s originálním designem, nejvyššími bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Pořiďte vašim ratolestem tuto cenově výhodnou sadu hraček do písku nebo do zahrady a zaručíte jim velkou zábavu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu58,5*30*31,5 cm
Celková výška31,5 cm
Rozměry balení60*40*53 cm
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.