Set kolečko Écoiffier a kbelík set Barbie s konví od 18 měsíců

Popis produktu

Set dětského kolečka a kbelíku s formičkami do písku je skvělá souprava hraček vhodná pro děti od 18 měsíců. Pocházejí od kvalitních výrobců Écoiffier a Divertoys, kteří nabízejí kvalitu v rozumné ceně. Tyto plastové hračky jsou originální a pestrobarevné, děti se s nimi určitě velmi rady zahrají. Souprava kolečka a plastových formiček v kyblíku s taškou se výborně doplňují, jsou pěkně sladěné a neodolatelné pro nejmenší děti. Obrázek pohádkových vil na kyblíku se zalíbí každému děťátku při hře ve vodě nebo v písku.

Dětské kolečko Picnic Écoiffier od 18 měsíců zelené

Écoiffier dětské kolečko je pěkná hračka na zahradu vhodná pro děti od 18 měsíců. Zelené kolečko pro děti je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu, je lehké a velmi jednoduše se ovládá. Zářivá zelená barva kolečka upoutá každé děťátko, které se s ním velmi rádo zahraje na zahradníka. Děti se prostřednictvím dětského kolečka mohou hrát na velké zahradníky nebo prostě pomáhat rodičům při domácích pracích. Hra s kolečkem přispívá k rozvoji jemné motoriky a pohybových dovedností dětí.

Kbelík set s konví Barbie víly Divertoys 6 dílů (výška 42 cm) od 24 měsíců

Divertoys dětský set do písku obsahuje kyblíček s motivem pohádkových víl, fialové hrabičky, fialové sítko a lopatku a formičky ve tvaru hrušky a jablka v zelené barvě. Kbelík je ve tvaru hradu, s pěkným obrázkem víl Barbie, které zaručeně zaujmou každou holčičku. Set se skládá z 6 částí. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a tak rozvíjet svou fantazii a tvořivost. Vhodné pro děti na hru na dětském pískovišti či v létě na pláži. Kbelík je vyroben z pevných a odolných plastových materiálů. Výška kbelíku je 42 cm.

Écoiffier a Divertoys jsou kvalitní výrobci, kteří produkují kvalitní dětské hračky. Tyto hračky jsou díky vysokým evropským standardům vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Pořiďte vašim ratolestem tuto cenově výhodnou soupravu hraček do písku nebo do zahrady a zaručíte jim velkou zábavu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu66*28*28 cm
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...