Set kolečko Écoiffier a kbelík set s konví Ben 10 od 18 měsíců

Popis produktu

Set dětského kolečka a kbelíku s formičkami do písku je skvělá souprava hraček vhodná pro děti od 18 měsíců. Pocházejí od kvalitních výrobců Écoiffier a Divertoys, kteří nabízejí kvalitu v rozumné ceně. Tyto plastové hračky jsou originální a pestrobarevné, děti se s nimi určitě velmi rady zahrají. Souprava kolečka a plastových formiček v kyblíku s taškou se výborně doplňují, jsou pěkně sladěné a neodolatelné pro nejmenší děti. Pohádkový motiv kbelíku upoutá každé děťátko při hře v písku nebo ve vodě.

Dětské kolečko Picnic Écoiffier od 18 měsíců zelené

Écoiffier dětské kolečko je pěkná hračka na zahradu vhodná pro děti od 18 měsíců. Zelené kolečko pro děti je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu, je lehké a velmi jednoduše se ovládá. Zářivá zelená barva kolečka upoutá každé děťátko, které se s ním velmi rádo zahraje na zahradníka. Děti se prostřednictvím dětského kolečka mohou hrát na velkých zahradníky nebo prostě pomáhat rodičům při domácích pracích. Hra s kolečkem přispívá k rozvoji jemné motoriky a pohybových dovedností dětí.

Kbelík set s konví Ben 10 Divertoys 6 dílů

Divertoys dětský set do písku se skládá z 6 kusů nářadí. K němu patří krásný kbelík s výškou 40 cm, který je proveden v motivu pohádky Ben 10. Je to skvělá hračka pro děti na pláž nebo na dětské hřiště. Ben 10 je oblíbená pohádková postava, proto tento set svým provedením zaujme každého kluka. Set pro děti do písku dále obsahuje zelené sítko a černo-zelenou nádobou, žlutou formičku ve tvaru rakety a žluté hrabičky a lopatku. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii.

Écoiffier a Divertoys jsou kvalitní výrobci, kteří produkují kvalitní dětské hračky. Tyto hračky jsou díky vysokým evropským standardům vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffiers originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Pořiďte vašim ratolestem tuto cenově výhodnou soupravu hraček do písku nebo do zahrady a zaručíte jim velkou zábavu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu66*28*28 cm
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné