Set kolečko Écoiffier a kbelík set s konví Bakugan od 18 měsíců

Popis produktu

Set dětského kolečka a kbelíku s formičkami do písku je skvělá souprava hraček vhodná pro děti od 18 měsíců. Pocházejí od kvalitních výrobců Écoiffier a Divertoys, kteří nabízejí kvalitu v rozumné ceně. Tyto plastové hračky jsou originální a pestrobarevné, děti se s nimi určitě velmi rady zahrají. Souprava kolečka a plastových formiček v kyblíku se výborně doplňují, jsou pěkně sladěné a neodolatelné pro nejmenší děti. Pohádkový motiv na kyblíku zaujme každé dítko.

Kolečko pro děti Picnic Écoiffier od 18 měsíců červené

Écoiffier dětské kolečko je pěkná hračka na zahradu vhodná pro děti od 18 měsíců. Červené kolečko pro děti je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu, je lehké a velmi jednoduše se ovládá. Zářivá červená barva kolečka upoutá každé děťátko, které se s ním velmi rádo zahraje na zahradníka. Děti se prostřednictvím dětského kolečka mohou hrát na velké zahradníky nebo prostě pomáhat rodičům při domácích pracích. Hra s kolečkem přispívá k rozvoji jemné motoriky a pohybových dovedností dětí.

Kbelík set s konví Bakugan Divertoys

Divertoys dětský set do písku se skládá z 6 kusů nářadí do písku. Set do písku pro děti obsahuje 40 cm vysoký kbelík proveden ve stylu pohádky Bakugan. Tento set svým provedením zaujme každého kluka. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. Set obsahuje žluté sítko a žlutou formičku ve tvaru želvy, zelenou lopatku a hrabičky a hnědo-černou nádobou. Tento krásný a barevný set do písku pro děti naplno využijí na pláži, nebo při hře na dětském pískovišti.

Écoiffier a Divertoys jsou kvalitní výrobci, kteří produkují kvalitní dětské hračky. Tyto hračky jsou díky vysokým bezpečnostním standardům vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Pořiďte vašim ratolestem tuto cenově výhodnou soupravu hraček do písku nebo do zahrady a zaručíte jim velkou zábavu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*28*28 cm
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...