Set kolečko Écoiffier a kbelík set s konví Barbie od 18 měsíců

Popis produktu

Set dětského kolečka a kbelík s formičkami do písku je skvělá souprava hraček vhodná pro děti od 18 měsíců. Pocházejí od kvalitních výrobců Écoiffier a Divertoys, kteří nabízejí kvalitu v rozumné ceně. Tyto plastové hračky jsou originální a pestrobarevné, děti se s nimi určitě velmi rady zahrají. Souprava kolečka a plastových formiček v kyblíku s taškou se výborně doplňují, jsou pěkně sladěné a neodolatelné pro nejmenší děti.

Kolečko pro děti Picnic Écoiffier od 18 měsíců červené

Écoiffier dětské kolečko je pěkná hračka na zahradu vhodná pro děti od 18 měsíců. Červené kolečko pro děti je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu, je lehké a velmi jednoduše se ovládá. Zářivá červená barva kolečka upoutá každé děťátko, které se s ním velmi rádo zahraje na zahradníka. Děti se prostřednictvím dětského kolečka mohou hrát na velké zahradníky nebo prostě pomáhat rodičům při domácích pracích. Hra s kolečkem přispívá k rozvoji jemné motoriky a pohybových dovedností dětí.

Dětská taška s kbelík setem Barbie Divertoys 6 dílů

Divertoys set do písku se skládá z 6 kusů nářadí. Obsahuje kbelík do písku s motivem panenky Barbie, sítko v růžové barvě, konvičku, lopatku, hrábě a formičku v růžovo-fialové barvě s obrázkem Barbie. Set je doplněn formičkou ve tvaru modrého delfína. Vše je zabaleno v průsvitné dívčí tašce na zip s obrázky Barbie, kterou si dítě může vzít kamkoliv s sebou. Taška se dá chytit do ruky nebo převěsit přes rameno. Set pro děti do písku je skvělý na pláž či na dětské pískoviště. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a tak rozvíjet svou fantazii. Taška je velmi praktická na přenášení. Set s kbelíkem je vhodný pro holčičky. Je proveden v krásných pestrých barvách.

Écoiffier a Divertoys jsou kvalitní výrobci, kteří produkují kvalitní dětské hračky. Tyto hračky jsou díky vysokým standardem bezpečnosti vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Pořiďte vašim ratolestem tuto cenově výhodnou soupravu hraček do písku nebo do zahrady a zaručíte jim velkou zábavu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu66*28*28 cm
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné