Set kolečko Écoiffier a kbelík set s konví Ryba od 18 měsíců

Popis produktu

Set dětského kolečka a kbelíku s formičkami do písku je skvělá souprava hraček vhodná pro děti od 18 měsíců. Pocházejí od kvalitního francouzského výrobce Écoiffier, který nabízí kvalitu v rozumné ceně. Tyto plastové hračky jsou originální a pestrobarevné, děti se s nimi určitě velmi rady zahrají. Souprava kolečka a plastových formiček v kyblíku se výborně doplňují, jsou pěkně sladěné a neodolatelné pro nejmenší děti.

Dětské kolečko Picnic Écoiffier od 18 měsíců zelené

Écoiffier dětské kolečko je pěkná hračka na zahradu vhodná pro děti od 18 měsíců. Zelené kolečko pro děti je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu, je lehké a velmi jednoduše se ovládá. Zářivá zelená barva kolečka upoutá každé děťátko, které se s ním velmi rádo zahraje na zahradníka. Děti se prostřednictvím dětského kolečka mohou hrát na velké zahradníky nebo prostě pomáhat rodičům při domácích pracích.

Kbelík set pro děti s konví Ryba Écoiffier 6 dílů (výška 17 cm) od 18 měsíců

Kbelík s formičkami Écoiffier je krásná hračka do písku s motivem rybiček pro děti od 18 měsíců. Vědro set v sobě zahrnuje formičky do písku, hrábě, lopatku a konvičku na zalévání. Hraním se s konví a ostatními pomůckami děti rozvíjejí své logické myšlení, objevují, jak věci fungují. Dále se prostřednictvím této hračky na zahradu rozvíjí i jemná a hrubá motorika, pohybové dovednosti.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Pořiďte vašim ratolestem tuto cenově výhodnou soupravu hraček do písku nebo do zahrady a zaručíte jim velkou zábavu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu66*28*28 cm
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...