Set kolečko Écoiffier a kbelík set s konví Ryba od 18 měsíců

Popis produktu

Set dětského kolečka a kbelíku s formičkou do písku je skvělá souprava hraček vhodná pro děti od 18 měsíců. Pocházejí od kvalitního francouzského výrobce Écoiffier, který nabízí kvalitu v rozumné ceně. Tyto plastové hračky jsou originální a pestrobarevné, děti se s nimi určitě velmi rady zahrají. Souprava kolečka a plastových nástrojů v kyblíku se výborně doplňují, jsou pěkně sladěné a neodolatelné pro nejmenší děti.

Kolečko pro děti Picnic Écoiffier od 18 měsíců červené

Écoiffier dětské kolečko je pěkná hračka na zahradu vhodná pro děti od 18 měsíců. Červené kolečko pro děti je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu, je lehké a velmi jednoduše se ovládá. Zářivá červená barva kolečka upoutá každé děťátko, které se s ním velmi rádo zahraje na zahradníka. Děti se prostřednictvím dětského kolečka mohou hrát na velkých zahradníky nebo prostě pomáhat rodičům při domácích pracích.

Velký kbelík set s konví Ryba Écoiffier 6 dílů od 18 měsíců

Kbelík s formičkou Écoiffier je krásná hračka do písku pro děti od 18 měsíců. Vědro set v sobě zahrnuje formičky do písku, hrábě, lopatku a konvičku na zalévání. Hraním se s konvičkou a ostatními nástroji děti rozvíjejí své logické myšlení, protože zjišťují a objevují, jak se tyto nástroje používají. Dále se prostřednictvím této hračky na zahradu rozvíjí i jemná a hrubá motorika, pohybové dovednosti.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Pořiďte vašim ratolestem tuto cenově výhodnou soupravu hraček do písku nebo do zahrady a zaručíte jim velkou zábavu.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu66*28*28 cm
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...