Set kočárek pro panenku a chodítko 2v1 MiniKiss Smoby a panenka se zvukem MiniKiss v ušance

Popis produktu

Hraní si s panenkami je pro holčičky zábavou, během níž se stále něco nového učí. Set hraček Smoby obsahuje chodítko a kočárek 2v1 a panenku MiniKiss. Díky těmto hračkám se holčičky učí odpovědnosti a hrají si na maminky. Hračky v setu vhodné pro dětičky od 12 měsíců nyní získáte za atraktivní a výhodnou cenu.

Chodítko a kočárek s autosedačkou MiniKiss 3v1 Smoby s brzdou a bezpečnostním pásem od 12 měsíců

Dětské chodítko a kočárek pro panenku MiniKiss v jednom je skvělá pomůcka a zároveň hračka pro děti již od 12 měsíců. Výška rukojeti kočárku je 47 cm. Dítě ho používá jako kočárek pro panenku, a zároveň se o stabilní a pevný kočárek může bezpečně opírat. Takto si děti posilují nožky a zároveň se hrají. Dětský kočárek a chodítko MiniKiss má praktickou brzdu na předních kolech, která zabrání převržení. Kočárek a chodítko jsou vhodné pro panenku s rozměrem 42 cm. Vysoká bezpečnost je zaručena i díky široce rozloženým kolečkům, které kočárku pro panenku zaručují bezpečný chod bez nehody.

Dětský kočárek je zhotoven v růžové barvě v kombinaci se sytou zelenou a pěknými obrázky panenky s mašlí. Panenka může být vymyšleným kamarádem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje si na maminku a přitom napodobuje dospělé. Rozměry kočárku pro děti jsou 51*23*47 cm. Je to jedinečná hračka a zároveň pomůcka pro děti při jejich prvních krůčcích

Panenka Violette Baby Nurse Smoby 32 cm měkká textilní od 24 měsíců

Kolébka s kolotočem Violette Baby Nurse Smoby pro panenky od 18 měsíců

Jídelní židle Violette Baby Nurse Smoby pro panenku s 2 doplňky od 18 měsíců

Lahvička s dudlíkem pro panenku Violette Baby Nurse Smoby s ubývajícím mlékem od 12 měsíců

Francouzský výrobce Smoby produkuje kvalitní a originální plastové hračky pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, proto všechny hračky Smoby splňují všechna kritéria bezpečnosti. Barvy na plastových hračkách podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*45*47 cm
Rozměry balení49*15*58 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,3 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...