Set kočárek pro dvě panenky Maxi Cosi & Quinny Smoby (rukojeť 65,5 cm) a autosedačka

Popis produktu

Smoby set hraček Maxi Cosi & Quinny tvoří kočárek pro panenky dvojčata a praktická autosedačka pro panenku. Hračky Maxi Cosi & Quinny tvoří spolu krásnou a praktickou soupravu hraček pro všechny malé holčičky, které se s láskou starají o své panenky. Set je proveden v krásné kombinaci tmavě růžové barvy s šedou a modrými detaily. Dítě si tak může užít dvojnásobnou radost z každé procházky, kde si může vzít rovnou dvě panenky nebo medvídky a při jízdě autem má pro panenku i bezpečnou autosedačku. Kočárek pro panenku i autosedačka jsou vhodné pro panenky s výškou 42 cm. Dopřejte radost z těchto kvalitních hraček i vaší princezničky.

Kočárek pro dvě panenky Maxi Cosi & Quinny Twin Smoby (65,5 cm ručka) růžovo-šedý

Kočárek pro panenky dvojčata Maxi Cosi & Quinny Twin od renomovaného francouzského výrobce hraček Smoby je proveden v krásné kombinaci tmavě růžové barvy s šedou a s modrými detaily. Kočárek pro panenky je určen pro každou panenku s výškou 42 cm. Kolečka kočárku jsou gumové. Přední kola jsou od sebe vzdáleny a tak dítě snadno manévruje s kočárkem do stran, a s lehkostí překonává i překážky na cestě. Přední kola se otáčejí o 360 stupňů, jsou velmi tiché. Kočárek má pevnou kovovou konstrukci v kombinaci s plastem, je lehký a zároveň stabilní. Panenka má bezpečnostní pás, aby nevypadla. Výška ručky od země je 65,5 cm. Má realistický vzhled jako opravdový kočárek pro děti.

Dětský kočárek pro panenku Smoby Maxi Cosi & Quinny je pohodlný, a plastové sedadla jsou potaženy speciálním textilem. Kočárek mě dvě polohy, sedadlo můžete otáčet tak, že panenky sedí buď tváří k holčičce, nebo zády, tedy ve směru jízdy. Krásný moderní sportovní kočárek, velmi pěkná verze kočárků jaké používají maminky. Pro holčičky, které rádi vozí své panenky, se s tímto kočárkem vyhrají dlouhá léta. K čištění tkaniny používejte pouze houbičku lehce navlhčenou ve vodě. Kočárek pro dětskou panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Je to realistická replika opravdového sportovního dětského kočáru a autosedačky.

Autosedačka pro panenku Maxi Cosi & Quinny Smoby růžovo-modrá

Dětská autosedačka Smoby Maxi Cosi&Quinny je unikátní hračka, která dodá hře s panenkou realistický rozměr. Dětská autosedačka se běžně používá během cestování, aby panenka byla v bezpečí a snadno se přenášela. Děti rádi přenášejí svou panenku autem, v praktické autosedačce pro panenku, aby si ji mohli vzít všude s sebou. Autosedačka pro panenku je potažená kvalitním odnímatelným textilem, mě polohovatelnou rukojeť, a ze zadní strany je malý úložný prostor s bleděmodrými dvířky na odkládání hraček a jiných drobností. Perfektní produkt, pokud chce dítě dělat věci jako máma. Panenka má bezpečnostní pás, světle modré barvy, aby nevypadla. Má ergonomicky tvarovanou ručku, ideální pro děti od 3 let.

Děti milují hru s panenkou, rádi ji koupi, převlékají, krmí, uspávají nebo kočárku. Kočárek i autosedačka pro panenku je skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku, či přenést kamkoli. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Tento úžasný set hraček Maxi Cosi & Quinny pro panenku přichází v cenově výhodné nabídce, proto neváhejte a pořiďte ho svým ratolestem. Skvělou soupravou hraček potěšíte každou malou princezničku.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu39*52*66 cm, 31*47*35 cm
Barvarůžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...