Set kočárek pro dvě panenky Maxi Cosi & Quinny Smoby sportovní a houpačka se židlí a autosedačkou

Popis produktu

Dětský sportovní kočárek pro dvě panenky Maxi Cosi & Quinny a multifunkční sada doplňků pro panenku 3v1 Maxi Cosi & Quinny je krásná a praktická souprava hraček pro všechny malé holčičky, které se s láskou starají o své panenky. Set kvalitních hraček pro holčičky od francouzského výrobce Smoby tvoří moderní sportovní kočárek pro dvě panenky – dvojčata a autosedačka, jídelní židle se stolkem a houpačka pro panenku v jednom. Hračky pro holčičky jsou laděny v odstínech růžové barvy a zaručeně potěší všechny malé maminky. S kočárkem pro dvě panenky si dítě může užít dvojnásobnou radost z každé procházky, na kterou si může vzít rovnou dvě panenky nebo medvídky a zároveň plně využiju multifunkční sadu doplňků pro panenku. Hračky v setu jsou určeny pro panenky s výškou 42 cm.

Kočárek pro dvě panenky Maxi Cosi & Quinny Twin Smoby (65,5 cm rukojeť) růžovo-šedý

Smoby Maxi Cosi & Quinny Twin je kočárek pro panenky dvojčata, je proveden v krásné kombinaci tmavě růžové barvy s šedou a s modrými detaily. Kočárek pro panenku je určen pro každou panenku s výškou 42 cm. Kolečka kočárku jsou gumová. Přední kola jsou od sebe vzdálena a tak dítě snadno manévruje s kočárkem do stran, a s lehkostí překonává i překážky na cestě. Přední kola se otáčejí o 360 stupňů, jsou velmi tichá. Kočárek má pevnou kovovou konstrukci v kombinaci s plastem, je lehký a zároveň stabilní. Panenka má bezpečnostní pás, aby nevypadla. Výška rukojeti od země je 65,5 cm. Má realistický vzhled jako opravdový kočárek pro děti.

Dětský kočárek pro dvě panenky Smoby Maxi Cosi & Quinny je pohodlný, a plastová sedadla jsou potažena speciálním textilem. Kočárek mě dvě polohy, sedadlo můžete otáčet tak, že panenky sedí buď obličejem k holčičce, nebo zády, tedy ve směru jízdy. Krásný moderní sportovní kočárek, velmi pěkná verze kočárků jaké používají maminky. Holčičky, které rády vozí v kočárku své panenky, si s tímto kočárkem vyhrají dlouhá léta. K čištění tkaniny používejte pouze houbičku lehce navlhčenou ve vodě. Kočárek pro dětskou panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Je to realistická replika opravdového sportovního dětského kočárku pro dvojčata. Rozměry sportovního kočárku pro dvojčata jsou 39*52*66 cm.

Sada houpačka, autosedačka a židle pro panenku 3v1 retro Maxi Cosi & Quinny Smoby růžová

Trojkombinace doplňků pro panenku Maxi Cosi & Quinny 3v1 je krásná multifunkční hračka pro dívky od 3 let. Praktickou trojkombinaci autosedačky, jídelní židle pro panenku a houpačky pro panenku v jednom ocení malé maminky, které se s láskou starají o své panenky, oblékají je, krmí, uspávají. Výhodou doplňků pro panenku je to, že je dítě může využívat v mnoha alternativách v kombinaci s autosedačkou, buď vytvoříte vysokou jídelní židličku se stolem, nebo houpačku pro panenku. Barevné provedení doplňků je ve velmi přitažlivé kombinaci tmavě růžové a šedé barvy. Je to kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty.

Smoby jídelní židle Maxi Cosi & Quinny se využívá na krmení panenky a pro pohodlné krmení malá maminka může využít odnímatelný plastový pultík v šedé barvě. Její výška je od země 72 cm. Dětská autosedačka se běžně používá během cestování, aby panenka byla v bezpečí a snadno se přenášela. Autosedačka pro panenku se dá vložit do konstrukce kočárku Maxi Cosi & Quinny 3v1, pokud máte takový kočárek k dispozici. Unavenou panenku dítě uspává v houpačce jemným kolébáním. Doplňky pro panenku jsou určeny pro každou panenku s výškou 42 cm. Autosedačka pro panenku má polohovatelnou ergonomickou rukojeť. Doplňky pro panenku Smoby Maxi Cosi & Quinny 3v1 mají pohodlné plastové sedadlo potažené speciálním textilem a s bezpečnostním pásem pro panenku, který ji chrání před vypadnutím.

Děti milují hru s panenkou, rády ji koupou, převlékají, krmí, uspávají nebo vozí v kočárku. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Kočárek pro panenku, autosedačka pro panenku, židle na krmení panenky i houpačka jsou skvělé doplnky pro každou malou princeznu, která chce svou panenku nakrmit, pohoupat, vzít na procházku, či přenést kamkoli. Tento úžasný set hraček Maxi Cosi & Quinny pro panenku přichází v cenově výhodné nabídce, proto neváhejte a pořiďte ho svým ratolestem. Skvělou soupravou hraček potěšíte každou malou princezničku.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu39*52*66 cm, 43*72*41 cm
Barvarůžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...