Set kočárek pro dvě panenky Twin Trio Pastel Maxi Cosi & Quinny Smoby a panenky dvojčata Violette Baby Nurse

Popis produktu

Set kočárek pro dvě panenky Trio Pastel Maxi Cosi & Quinny a panenky dvojčata v kostýmu Violette z edice Baby Nurse je nádherná kombinace hraček pro všechny děti a zejména holčičky od 3 let. Hračky spolu barevně i designově ladí a děti si s nimi vydrží hrát dlouhá léta. Hračky Smoby pomáhají rozvíjet komunikační a jazykové schopnosti dětí, přibližují se světu dospělých při hře na rodiče. Sada hraček je v nabídce za sníženou cenu, takže při nákupu výhodně ušetříte. Francouzský Smoby spojuje v hračkách nejvyšší kvalitu a originální design, který se zalíbí každému dítěti.

Kočárek pro dvě panenky Trio Pastel Maxi Cosi & Quinny Smoby

Kočárek pro dvě panenky Trio Pastel Maxi Cosi & Quinny je moderní kočárek vyhotovený v nádherných pastelovo-růžových barvách v kombinaci s bílou a šedou, do kterého si holčičky od 3 let mohou vložit až 2 panenky. Kočárek je určen pro panenky s velikostí 42 cm. Dítě snadno manévruje s kočárkem do stran, a s lehkostí překonává i překážky na cestě díky gumovým kolům. Přední kola se otáčejí o 360 stupňů, jsou velmi tichá. Kočárek je vyroben z pevných plastů, je lehký a zároveň stabilní. Panenka má bezpečnostní pás, aby nevypadla. Ve spodní části kočárku pro panenku je velký úložný prostor na uskladnění doplňků nebo jiných hraček.

ergonomicky tvarovanou rukojeť, Její výška od země je 66 cm. Má realistický vzhled jako opravdový kočárek pro děti. Dětský kočárek pro panenky Trio Pastel je pohodlný a plastová sedadla jsou potažena kvalitním textilem. Kočárek má dvě polohy, sedadlo lze otáčet tak, že panenky sedí buď tváří k holčičce, nebo zády, tedy ve směru jízdy. Holčičky, které rády vozí v kočárku své panenky, si s tímto nadčasovým kočárkem zahrají dlouhá léta. K čištění tkaniny používejte pouze houbičku lehce navlhčenou ve vodě. Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek.

Panenka Violette Baby Nurse Smoby 32 cm měkká, textilní – 2 kusy

Panenka Violette Baby Nurse od evropského výrobce Smoby je skvělá volba pro holčičky již od 2 let. Panenka má výšku 32 cm. Milá tvářička a originální oblečení upoutá pozornost každé malé maminky, která touží po vlastní panence, o kterou se s radostí postará. Má oblečený komplet z jemného a měkkého textilu v krásných růžových odstínech s tečkovaným vzorem. Holčičky budou panenkou nadšené a vydrží si s ní hrát dlouhá léta. K panence je možné dokoupit i různé oblečení a dítě ji zvládne převlékat i samo. V této sadě najdou až 2 panenky, s nimiž zažijí mnoho krásných chvil.

Hra s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových schopností. Je to úžasný způsob, jak připravit dítě na příchod sourozence. Prostřednictvím držení, krmení a hry s dětskou panenkou děti napodobují dospělé a získávají pocit zodpovědnosti. Měkká panenka je vyhotovena z kvalitního gumového materiálu, příjemného na dotek.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu52*39*66 cm
Celková výška66 cm
Rozměry balení34*15*54 cm
Celková délka52 cm
Výška rukojeti66 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,5 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku32 - 42 cm
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...