Set kočárek trojkombinace Powder Pink 3in1 Maxi Cosi & Quinny Smoby s panenkou

Popis produktu

Kočárek trojkombinace Powder Pink 3v1 s panenkou z nadčasové edice Maxi Cosi&Quinny a Baby Nurse potěší všechny starostlivé děti od 3 let, které si rády hrají s panenkami. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, dají se využít v interiéru i exteriéru. Chlapci i dívky si zahrají na rodiče, přičemž si mohou vzít svoji novou panenku na procházky nebo i na výlety při cestě autem. Hra na maminky je díky tomu realističtější a děti se přibližují světu dospělých. Rozvíjejí si jazykové schopnosti, snáze si vytvářejí sociální vazby a trénují si péči o nejmenší.

Kočárek trojkombinace Powder Pink 3in1 Maxi Cosi&Quinny Smoby hluboký a sportovní a přenosná postýlka pro 42 cm panenku

Kočárek trojkombinace Powder Pink 3v1 z edice Maxi Cosi&Quinny od francouzského Smoby je skvělý dárek pro všechny děti a zejména holčičky od 3 let. Kočárek lze sestavit na 3 různé způsoby – tradiční hluboký kočárek, sportovní kočárek – bugina nebo lze využít jako praktickou přenosnou postýlku pro panenku. Kočárek pro panenku je vyhotoven v jemném růžovém provedení, působí elegantně a nadčasově, zaujme děti na první pohled. Pevná a stabilní kovová konstrukce kočárku v kombinaci s odolným plastovým materiálem nabízí dětem při jízdě s panenkou ty nejlepší jízdní vlastnosti, které umocňují také tichá gumová kolečka. Přední kolečka jsou otočná o 360° pro snazší manévrování do stran. Ergonomicky tvarovaná rukojeť je ve výšce 66 cm.

Sportovní část vaničky lze jednoduše složit do vodorovné polohy, napojit na ni hlubokou vaničku a kočárek se rychle přemění na klasický hluboký kočárek se stříškou. Pod sedadlem se nachází úložný prostor, do kterého si děti uloží veškeré doplňky a příslušenství k panence. Hlubokou část vaničky lze samostatně používat jako přenosnou postýlku pro panenku, ve vrchní části stříšky je umístěna rukojeť, která dítěti umožňuje snadné přenášení. Při jízdě ve sportovním kočárku je panenka chráněna i bezpečnostním pásem. Kočárek je vhodný pro panenku o maximální velikosti 42 cm.

Panenka Violette Baby Nurse Smoby 32 cm měkká textilní

Dětská panenka Violette z oblíbené edice Baby Nurse z dílny francouzského Smoby je výborný dárek pro všechny holčičky již od 2 let. Panenka má výšku 32 cm. Roztomilá tvářička a originální oblečení upoutá pozornost každé malé maminky, která touží po vlastní panence, o kterou se bude s láskou starat. Komplet z jemného a měkkého materiálu v krásných růžových odstínech s nápisem Baby Nurse a tečkovaným vzorem zaujme holčičky na první pohled. K panence lze dokoupit i různé oblečení a dítě ji zvládne převlékat i samo. Hra s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu52*39*66 cm
Celková výška66 cm
Rozměry balení34*20*53 cm
Celková délka52 cm
Výška rukojeti66 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,0 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku32 - 42 cm
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.