Set kočárek hluboký a sportovní DeLuxe Pastel Maxi Cosi&Quinny Grey 3v1 Smoby a panenka v kostýmu Srneček Animal Doll MiniKiss 27 cm se zvukem

Popis produktu

Kočárek hluboký a sportovní DeLuxe Pastel 3v1 s panenkou v kostýmu Srneček z edice MiniKiss je nádherná souprava hraček, která je určena pro všechny starostlivé holčičky od 3 let. Sadu nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výhodně ušetří. Hračky v setu spolu designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na starostlivé rodiče, přiblíží se světu dospělých a rozvíjejí si logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem nejvyšší kvalitu a špičkový design hraček.

Kočárek hluboký a sportovní DeLuxe Maxi Cosi & Quinny Grey Smoby 3v1

Kočárek DeLuxe Maxi Cosi & Quinny 3v1 je špičkový kočárek pro panenku, který lze sestavit na 3 různé způsoby: tradiční hluboký kočárek, sportovní kočárek – bugina nebo jej holčička využije jako nosítko pro panenku, ve kterém může panenka spát. Dívčí kočár je vyhotoven v nadčasové a moderní šedé barvě v kombinaci s hnědou, která imituje dřevo, a černou. Hračka pro dívky je výborný doplněk péče o panenku, protože malé holčičky se rády o svou panenku starají jako o vlastní miminko. Díky kočárku Smoby se s ní mohou procházet po čerstvém vzduchu, uspávat ji v kolébce nebo v postýlce.

Kočárek je jako stvořený pro panenku s výškou 42 cm. Aby byla dětská panenka během procházek v bezpečí, v sedací části kočárku je bezpečnostní pás. Plastové sedadlo je potaženo speciálním textilem. Kolečka jsou vyrobena z gumy. Přední kolečka jsou otočné o 360 stupňů, kočárek je stabilní a snadno se s ním manipuluje. Sportovní část vaničky stačí jednoduše složit do vodorovné polohy, napojit na ni vaničku a kočárek se rychle přemění na klasický hluboký kočárek, který se opět vrací do módy. Rukojeť na dětském kočárku je ergonomicky tvarovaná, aby ji dívky-maminky mohly pohodlně držet.

Panenka v kostýmu Srneček Animal Doll MiniKiss Smoby 27 cm se zvukem od 12 měsíců

S pohádkovým srnečkem se zvukovou funkcí si děti od 12 měsíců mohou vymýšlet vlastní příběhy se zvířátky. Panenka ze série MiniKiss se tak rychle stane jejich nerozlučným společníkem, kterého si mohou vzít na výlet, návštěvu a večer s ní mohou usínat. Nádherné hnědé odstíny kostýmu v kombinaci s usměvavou tvářičkou s bílými tečkami bude rozveselovat dětičky po dlouhá léta. Děti budou mít velkou radost, když panenka při stlačení bříška vydá zvuk polibku. Je jako stvořená na objímání, tulení se a děti ji mohou mačkat, jak dlouho si budou přát. Srnečkem je vysoký 27 cm a součástí balení jsou i baterie 3 x LR44 1,5V.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu52*39*66 cm
Celková výška66 cm
Rozměry balení34*20*53 cm
Celková délka55 cm
Výška rukojeti65 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,85 kg
NoteDe Luxe
Barvašedá
Vhodné pro panenku32 - 42 cm
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...