Set kočárek hluboký a sportovní DeLuxe Pastel Maxi Cosi&Quinny Grey 3v1 Smoby a panenka v kostýmu Zajíček Animal Doll MiniKiss 27 cm se zvukem

Popis produktu

Kočárek hluboký a sportovní DeLuxe Pastel 3v1 s panenkou v kostýmu Zajíčka z edice MiniKiss spolu tvoří nadčasový set hraček, který je vhodný pro všechny holčičky od 3 let. Sadu nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výhodně ušetří. Hračky v setu spolu designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na starostlivé rodiče, přiblíží se světu dospělých a rozvíjejí si logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem nejvyšší kvalitu a špičkový design hraček.

Kočárek hluboký a sportovní DeLuxe Maxi Cosi & Quinny Grey Smoby 3v1

Kočárek DeLuxe Maxi Cosi & Quinny 3v1 je špičkový kočárek pro panenku, který lze sestavit na 3 různé způsoby: tradiční hluboký kočárek, sportovní kočárek – bugina nebo jej holčička využije jako nosítko pro panenku, ve kterém může panenka spát. Dívčí kočár je vyhotoven v nadčasové a moderní šedé barvě v kombinaci s hnědou, která imituje dřevo, a černou. Hračka pro dívky je výborný doplněk péče o panenku, protože malé holčičky se rády o svou panenku starají jako o vlastní miminko. Díky kočárku Smoby se s ní mohou procházet po čerstvém vzduchu, uspávat ji v kolébce nebo v postýlce.

Kočárek je jako stvořený pro panenku s výškou 42 cm. Aby byla dětská panenka během procházek v bezpečí, v sedací části kočárku je bezpečnostní pás. Plastové sedadlo je potaženo speciálním textilem. Kolečka jsou vyrobena z gumy. Přední kolečka jsou otočné o 360 stupňů, kočárek je stabilní a snadno se s ním manipuluje. Sportovní část vaničky stačí jednoduše složit do vodorovné polohy, napojit na ni vaničku a kočárek se rychle přemění na klasický hluboký kočárek, který se opět vrací do módy. Rukojeť na dětském kočárku je ergonomicky tvarovaná, aby ji dívky-maminky mohly pohodlně držet.

Panenka v kostýmu Zajíček Animal Doll MiniKiss Smoby 27 cm se zvukem

Panenka Animal Doll z populární série MiniKiss od francouzského výrobce Smoby je okouzlující dětská panenka převlečená za zajíčka, která po stisknutí bříška dokáže vydat zvuk polibku. Zalíbí se všem dětem od 12 měsíců a jemný šedý kostým v kombinaci s veselou tvářičkou s fousky je bude těšit po dlouhá léta. Je jako stvořený na objímání, tulení se a děti ho mohou mačkat, jak dlouho si budou přát. S krásnou panenkou si děti vydrží dlouho hrát, budou si vymýšlet vlastní pohádky se zvířátky, které může vyprávět i svým sourozencům. Zajíček je vysoký 27 cm a součástí balení jsou i baterie 3 x LR44 1,5V.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu52*39*66 cm
Celková výška66 cm
Rozměry balení34*20*53 cm
Celková délka55 cm
Výška rukojeti65 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,85 kg
NoteDe Luxe
Barvašedá
Vhodné pro panenku32 - 42 cm
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...