Set kočárek trojkombinace Powder Pink 3in1 Maxi Cosi&Quinny Smoby s kočárkem pro dvojčata

Popis produktu

Kočárek trojkombinace Powder Pink 3v1 s kočárkem pro dvojčata z nadčasové edice Maxi Cosi&Quinny potěší všechny pečlivé děti od 3 let, které si rády hrají s panenkami. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, lze je využít v interiéru i exteriéru. Chlapci i dívky si zahrají na rodiče, přičemž si mohou vzít své oblíbené panenky na procházky nebo i na výlety při cestě autem. Hra na maminky je díky tomu realističtější a děti se přibližují světu dospělých. Rozvíjejí si jazykové schopnosti, snáze si vytvářejí sociální vazby a trénují si péči o nejmenší.

Kočárek trojkombinace Powder Pink 3in1 Maxi Cosi&Quinny Smoby hluboký a sportovní a přenosná postýlka pro 42 cm panenku

Kočárek trojkombinace Powder Pink 3v1 z edice Maxi Cosi&Quinny od francouzského Smoby je skvělý dárek pro všechny děti a zejména holčičky od 3 let. Kočárek lze sestavit na 3 různé způsoby – tradiční hluboký kočárek, sportovní kočárek – bugina nebo lze využít jako praktická přenosná postýlka pro panenku. Kočárek pro panenku je vyhotoven v jemném růžovém provedení, působí elegantně a nadčasově, zaujme děti na první pohled. Pevná a stabilní kovová konstrukce kočárku v kombinaci s odolným plastovým materiálem nabízí dětem při jízdě s panenkou ty nejlepší jízdní vlastnosti, které umocňují také tichá gumová kolečka. Přední kolečka jsou otočná o 360° pro snazší manévrování do stran. Ergonomicky tvarovaná rukojeť je ve výšce 66 cm.

Sportovní část vaničky lze jednoduše složit do vodorovné polohy, napojit na ni hlubokou vaničku a kočárek se rychle přemění na klasický hluboký kočárek se stříškou. Pod sedadlem se nachází úložný prostor, do které si děti odloží veškeré doplňky a příslušenství k panence. Hlubokou část vaničky lze samostatně používat jako přenosnou postýlku pro panenku, ve vrchní části stříšky je umístěna rukojeť, která dítěti umožňuje snadné přenášení. Při jízdě ve sportovním kočárku je panenka chráněna i bezpečnostním pásem. Kočárek je vhodný pro panenku o maximální velikosti 42 cm. Panenka není součástí balení.

Kočárek pro dvojčata Powder Pink Maxi Cosi&Quinny Smoby s bezpečnostním pásem pro 42 cm panenky

Kočárek pro dvojčata panenky Powder Pink z edice Maxi Cosi&Quinny využijí všechny děti a zejména holčičky při každodenních procházkách se svými oblíbenými panenkami. Kočárek v jemném pastelově růžovém provedení působí nadčasově a elegantně, zalíbí se dětem i rodičům. Kočárek se ovládá velmi jednoduše – ergonomická rukojeť je výšce 64 cm od země. Vejdou se do něj 2 panenky o velikosti 42 cm. Kočárek umožňuje dětem snadné manévrování do stran a s lehkostí překonává i překážky na cestě díky tichým a odolným kolečkům. Přední kola se otáčejí o 360 stupňů. Kočárek tvoří pevná kovová konstrukce, která v kombinaci s odolným plastem vytváří ty nejlepší jízdní vlastnosti. Sedadla jsou vybavena bezpečnostními pásy, ve spodní části kočárku pro panenku je úložný prostor. Rozměry produktu jsou 55*39*64 cm, panenky nejsou součástí balení.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu52*39*66 cm
Celková výška66 cm
Rozměry balení34*20*53 cm
Celková délka52 cm
Výška rukojeti66 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,0 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku32 - 42 cm
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.