Set přebalovací stůl pro panenku Baby Nurse Smoby a nosič klokanka pro panenku

Popis produktu

Set hraček pečovatelský stolek pro panenku Baby Nurse a klokanka - nosič pro panenku od francouzského výrobce hraček Smoby je krásná souprava hraček, které si zamiluje každá holčička. Set vhodný od 18 měsíců je složen z přebalovacího stolku pro panenku a z klokanky pro panenku. Tyto hračky se vzájemně barevně jakož i designově ideálně doplňují a tvoří tak nádhernou soupravu, ze které bude mít radost každá malá slečna. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě. Set hraček je cenově výhodný, a proto potěší nejen vaše ratolesti ale i vaši peněženku.

Hračky výrobce Smoby se vyznačují prvotřídními materiály, zdravotní nezávadností a jsou držiteli mnoha ocenění za funkčnost a design, tak držiteli evropských certifikátů kvality. Každá hračka Smoby je kvalitní evropský výrobek, který splňuje nejpřísnější normy kvality a odolnosti. Set přebalovacího stolku a klokanky pro panenku se perfektně doplňuje a poskytne vaší slečně hodně herních podnětů při péči o panenku.

Přebalovací stůl pro panenku Baby Nurse Srdíčko Smoby

Smoby dětský opatrovací stolek pro panenku Baby Nurse je proveden v krásném tvaru srdíčka. Je to unikátní dětská hračka se dvěma patry. Přebalovací stolek je proveden v krásné kombinaci bílé a růžové barvy s kytičkami a srdíčky. V dolní části je místo na odkládání doplňků a pomůcek pro holčičku a její panenku. Set obsahuje židli na krmení, přebalovací pult, vaničku na koupání, sprchu, talířek se lžičkou a láhev na krmení. Stolek je ozdobený hodinami s mechanickými ručičkami. Pečovatelský stolek pro panenku má mnoho úložného prostoru - poličku na odkládání šatů, ručník, 2 poličky na potraviny pro panenku. Je to krásná a jedinečná hračka pro holčičku. Stolek pro panenku je vyroben z pevného a odolného plastového materiálu, která je zároveň příjemný a sametový na dotek.

Nosítko pro panenku do 42 cm Baby Nurse Smoby klokanka tmavě růžové

Smoby nosítko Baby Nurse pro dětskou panenku je krásný doplněk hry pro malé holčičky, které rádi nosí svou panenku v náručí jako dospělé maminky. Skvělá hračka je vhodná již pro nejmenší děti. Děti rádi berou svou panenku všude s sebou. Proto je nosítko na dětskou panenku velmi praktické a děti se těší z autentické hry, při které napodobují dospělé. Klokanka je vyrobena z velmi příjemné tkaniny, krásné barevné kombinace tmavě růžové a světle růžové barvy, s hezkými obrázky květinek a srdíček. Toto nosítko pro panenky vaše malá princezna musí mít. Vhodné pro panenku od 20-45 cm.

Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Je to i úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence. Díky setu klokanky s pečovatelským stolkem pro panenku získá vaše slečna množství nových hraček pro kompletní péči o panenku.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu38*57*76 cm
Celková výška76 cm
Rozměry balení49*19*63 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,28 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné