Set kavárna s Espresso kávovarom Coffee House Smoby s nákupním vozíkem na kolečkách

Popis produktu

Kavárna s Espresso kávovarem Coffee House s nákupním vozíkem na kolečkách od francouzského výrobce Smoby potěší všechny děti od 3 let, které si rády hrají hry na povolání. Sadu hraček nabízíme za skvělou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Chlapci a dívky si zahrají hry na obchodníky a prodavače, naučí se vést svou vlastní kavárnu a obsluhovat zákazníky. Díky tomu si rozvíjejí jazykové dovednosti, nabírají zdravé sebevědomí, rychleji se socializují a přibližují světu dospělých.

Kavárna s Espresso kávovarem Coffee House Smoby s elektronickou pokladnou, skenerem a 57 doplňků

Dětská kavárna Coffee House od francouzského výrobce Smoby je nejnovější hračka, která je vhodná pro kluky i holky od 3 let. Kavárna pro děti je replikou skutečné kavárny a nabízí spoustu herních příležitostí. Zabudovaná elektronická pokladna s otevíratelnou kasou s bankovkami a mincemi zaručeně pobaví malé obchodníky a espresso kávovar s rozličnými náplněmi připraví malým zákazníkům chutnou kávičku. Šikovní prodavači si díky skutečné kalkulačce s displejem mohou přesně vypočítat, jakou hotovost by měli přijmout. Cenu nákupu si zákazník může zkontrolovat na nákupní kartičce.

Úhradu za nákup mohou zákazníci zrealizovat i pomocí platební karty. Obchůdek pro děti je dále vybaven mikrofonem a čtečkou kreditních karet. Produkty lze oskenovat s pomocí skeneru, který vydává charakteristické zvuky a svítí. Dětská kavárna nabízí dětem celkem 57 skvělých doplňků a mezi nimi najdou různé krabičky s cereáliemi, koláčky, sušenkami, mlékem, bonbóny marshmallow a ovocným džusem. Dále si mohou vybírat i z rozličných druhů ovoce, pekárenských výrobků a koláčů, k dispozici mají i podnos, talířky, příbory a skleničky. Výška dětské kavárny je 90 cm a celkové rozměry hračky jsou 70*60*90 cm.

Nákupní vozík Smoby na kolečkách 52 cm

Nákupní vozík na kolečkách z dílny francouzských designérů Smoby potěší každé dítě od 3 let. Moderní nákupní vozík v krásných zelených odstínech je vyhotoven s uměleckými obrázky ovoce a nápisem Shopping. Vozík je vybaven kvalitními plastovými kolečky a praktickou rukojetí, jejíž výška dosahuje 52 cm. Trendový nákupní vozík je jako stvořený pro malé neposedy, kteří se mohou plně věnovat hře na různé profese.

Vozík na nákupy je vhodný doplněk i k dětským kuchyňkám a obchůdkům, zahraje si s ním i několik dětí při hře na prodavače a zákazníky. Jedinečné barevné provedení vozíku a pravý francouzský design vytvoří okouzlující atmosféru v každém dětském pokojíčku. Nákupní taška je vyrobena z kvalitního nepromokavého textilu. Její vrchní část lze rychle otevírat a zavírat jedním pohybem. Vozík lze kamkoli odložit, díky praktickému podstavci je zaručena jeho stabilita. Vozík má výšku 52 cm.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu70*60*90 cm
Celková výška90 cm
Rozměry balení50*20*66 cm
Celková délka70 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,2 kg
NoteBattery: 1 x LR57, 1 x CR2032 included
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.