Set Interaktivní hra Clever Cubes Smart Smoby a balanční kužel s polštářem Cosy

Popis produktu

Interaktivní hra Clever Cubes a balanční kužel s polštářem Cosy je perfektní set hraček, které hravým způsobem všestranně rozvíjejí nejmenší chlapce i holčičky. Sadu nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, vydrží dětem dlouhá léta, přičemž podporují logické myšlení, kognitivní schopnosti a pohybové dovednosti. Hračky od francouzského Smoby a německého BIG v sobě spojují moderní design, nejvyšší kvalitu a funkčnost.

Interaktivní hra Clever Cubes Smart Smoby s 3 hrami barvy a čísla

Interaktivní hra s kostkami Clever Cubes z edice Smart od renomovaných francouzských designérů Smoby přinese dítěti od 24 měsíců hodně radosti a zábavy. Inteligentní hra s kostkami využívá elektronický snímací senzor ve tvaru pera, se kterým učí dítě správně rozpoznávat barvy a čísla. Balení obsahuje 9 různobarevných kostek, které jsou označeny čísly a obrázky. Hra se zvukovými efekty nabízí 3 herní varianty, se kterými si budou děti rozvíjet kognitivní a motorické dovednosti.

Herní varianty:

  • rozpoznávání barev – děti se učí správně rozlišovat jednotlivé barvy
  • rozpoznávání čísel – dítě se učí jednotlivé číslice, trénuje si paměť a koncentraci
  • volný režim – dítě si hraje volně s kostkami, může si z nich postavit věž

Balanční kužel s polštářem Cosy BIG houpačka-skluzavka-prolézačka-pískoviště -bazén od 12 měsíců

Balanční kužel s polštářem Cosy je moderní a originální multifunkční hračka od špičkového německého výrobce BIG a je vhodná pro chlapce a holčičky již od 12 měsíců. Hlavní výhoda balančního kužele spočívá ve správném rozvíjení dětské motoriky a rovnováhy jednoduchým a přirozeným způsobem. Kužel je speciálně tvarovaný tak, že se v něm dětičky cítí bezpečně, připomíná jim náruč rodičů. Balanční kužel dětem umožňuje houpání, kolébání, točení, mohou si v něm hrát s hračkami nebo ho obrátí dnem vzhůru a využijí kužel jako sedadlo nebo skluzavku.

Dětský kužel se dá využít v interiéru i exteriéru – poslouží jako bazének, pískoviště nebo prolézačka. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů. Děti si rychle osvojí správné držení těla, vypěstují si smysl pro udržování stability a rovnováhy, procvičí a zpevní si svalstvo na rukou i nohou. S balančním kuželem BIG se u dětí také rozvíjí obratnost a přesnost, lépe vnímají prostor a fyzikální zákony – jsou mnohem vnímavější. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Použité barvy podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu23*22*11 cm
Rozměry balení28*7*30 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,45 kg
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Barvašedá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné