Set hrazda Arch Cotoons 2v1 Smoby elektronická domeček se stanem zvukem a světlem

Popis produktu

Hry jsou pro malé děti velmi důležité, protože díky nim poznávají svět a učí se nové věci. Set hraček od Smoby obsahuje dětskou hrazdu Arch Cotoons a dětský domeček se stanem Discovery Cotoons, které děti zabaví na dlouhou dobu. Cenově lákavý a výhodný set hraček potěší všechny dětičky od 3 měsíců, které mohou již v tak útlém věku objevovat kouzlo hraček Smoby.

Dětská hrazda 2v1 Arch Cotoons Smoby elektronická s fotbalem a basketbalem od 3 měsíců

Dětská hrazda 2v1 Arch Cotoons Smoby je úžasná elektronická dětská hrazda se světlem a zvukem, která zároveň roste s vaším dítětem. Tato krásná hračka pro nejmenší má motiv hrdinů seriálu Cotoons, který znají děti na celém světě. Hrazda je hračka 2v1 a její celková výška je 53 cm. Hrazda Arch Smoby zabaví děti již od 3 měsíců. Na dětské hrazdě je zavěšené zrcátko, se kterým může miminko hýbat a sledovat svůj odraz, který ho vždy zaujme.

Dítě má dále k dispozici šustivý obláček s visícími stužkami, který svým šustění zaujme pozornost dítěte. Uprostřed hrazdy se nachází sympatická figurka Cotoons žabka Wabap, která bude miminko hlídat. Dětská hrazda se dá změnit na basketbalové hřiště a dítě si může zkoušet své síly, aby trefilo do basketbalového koše přiložený míček. Za každý správný zásah odmění dětská hrazda děťátko zvukovým a světelným efektem.

Dětský domeček se stanem Discovery Cotoons Smoby se zvukem a světlem od 12 měsíců zelený

Zábavný dětský domeček se stanem Discovery Cotoons Smoby v nádherné zeleno-bílé kombinaci se zalíbí všem malým dětem od 12 měsíců. Dětský domeček je multifunkční – děťátko si může hrát v domečku, který mu však umí rodiče změnit na dětský stan rychle a jednoduše. Stan pro děti se vyznačuje zvukovými i světelnými efekty, které potěší každé dítko a nebude se od něj chtít odtrhnout.

Dětský domeček se stanem je vyroben z kvalitních materiálů, které se vyznačují vysokou odolností a trvanlivostí. Skvělé doplňky a funkce dětského domečku okouzlí každé malé nezbedné dítko a zažije s ním spoustu zábavy. Svítící kvítek se zvukem umístěný na domku, vydává po stisknutí krásné melodie a svítí, které zabaví dětičky na velmi dlouhou dobu.

Smoby je renomovaný francouzský producent plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 69
Technické parametry
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...