Set hrazda Arch Cotoons Smoby 2v1 elektronická a svítící měsíček a hvězdička

Popis produktu

Dětské hračky nemusí být jen nudné. Příkladem toho je i set hraček Smoby, který obsahuje dětskou hrazdu a svítící měsíček s hvězdičkou z kolekce Cotoons. Hračky pro dětičky od 3 měsíců potěší i rodiče, protože je nyní můžete mít za zvýhodněnou cenu. Celý set hraček se krásně designově doplňuje a celá léta neztrácí na kvalitě.

Dětská hrazda 2v1 Arch Cotoons Smoby elektronická s fotbalem a basketbalem od 3 měsíců

Dětská hrazda 2v1 Arch Cotoons Smoby je úžasná elektronická dětská hrazda se světlem a zvukem, která zároveň roste s vaším dítětem. Tato krásná hračka pro nejmenší má motiv hrdinů seriálu Cotoons, který znají děti na celém světě. Hrazda je hračka 2v1 a její celková výška je 53 cm. Hrazda Arch Smoby zabaví děti již od 3 měsíců. Na dětské hrazdě je zavěšené zrcátko, se kterým může miminko hýbat a sledovat svůj odraz, který ho vždy zaujme.

Dítě má dále k dispozici šustivý obláček s visícími stužkami, který svým šustění zaujme pozornost dítěte. Uprostřed hrazdy se nachází sympatická figurka Cotoons žabka Wabap, která bude miminko hlídat. Dětská hrazda se dá změnit na basketbalové hřiště a dítě si může zkoušet své síly, aby trefilo do basketbalového koše přiložený míček. Za každý správný zásah odmění dětská hrazda děťátko zvukovým a světelným efektem.

Svítící měsíček a hvězdička Cotoons Smoby pro nejmenší bílý

Smoby Cotoons je souprava nočních světelných a hudebních dekorací pro dětičky – hvězdička nad postýlku a svítící měsíček pro miminko. Jsou určeny pro nejmenší miminka od 0 měsíců. Hvězdička a měsíček pro děti hrají příjemné melodie, které děťátko upoutají a zabaví na delší dobu. Hračka pro kojence, hvězdička nad postýlku, svítí a hraje příjemnou hudbu pro malé dětičky, která dotváří atmosféru.

Hvězdička i měsíček pro miminko jsou designově pěkné. Hvězdička pro děti je bílá s modrým uchycením a modrou hvězdičkou na konci provázku, kterým se natahuje. Hvězdička pro děti je ozdobena barevným obrázkem broučků Chowing. Hvězdička pro děti se zapíná natažením provázku z jejího spodku – automaticky se vypne, když se provázek celý navine dovnitř. Hrající hvězdička funguje na AA/LR6 baterie.

Smoby je renomovaný francouzský producent plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 69
Technické parametry
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...