Set hrazda Arch Cotoons Smoby 2v1 elektronická a autíčka Imagin Car Cotoons

Popis produktu

Nejmenší děti potřebují na rozvíjení nějaké podněty a hračky jsou na to jako stvořené. Set hraček od Smoby obsahuje dětskou hrazdu Arch Cotoons a sadu autíček Imagin Cars Cotoons. Cenově atraktivní a výhodný set hraček je vhodný pro dětičky od 3 měsíců, které si hračky zamilují na první pohled. Hračky v setu se skvěle doplňují a budou zároveň krásnou dekorací dětského pokojíčku.

Dětská hrazda 2v1 Arch Cotoons Smoby elektronická s fotbalem a basketbalem od 3 měsíců

Dětská hrazda 2v1 Arch Cotoons Smoby je úžasná elektronická dětská hrazda se světlem a zvukem, která zároveň roste s vaším dítětem. Tato krásná hračka pro nejmenší má motiv hrdinů seriálu Cotoons, který znají děti na celém světě. Hrazda je hračka 2v1 a její celková výška je 53 cm. Hrazda Arch Smoby zabaví děti již od 3 měsíců. Na dětské hrazdě je zavěšené zrcátko, se kterým může miminko hýbat a sledovat svůj odraz, který ho vždy zaujme.

Dítě má dále k dispozici šustivý obláček s visícími stužkami, který svým šustění zaujme pozornost dítěte. Uprostřed hrazdy se nachází sympatická figurka Cotoons žabka Wabap, která bude miminko hlídat. Dětská hrazda se dá změnit na basketbalové hřiště a dítě si může zkoušet své síly, aby trefilo do basketbalového koše přiložený míček. Za každý správný zásah odmění dětská hrazda děťátko zvukovým a světelným efektem.

Autíčka Imagin Car Cotoons Smoby 3 kusy od 12 měsíců

Sada tří autíček Imagin Car obsahuje vyjímatelné figurky Cotoons, z nichž má každá jiný tvar. Každé autíčko obsahuje jednu figurku Cotoons – fialovo-bílou zebru Punky, žluto-oranžovou květinku Tulip a oranžovo-hnědého tygříka, které jsou hrdiny v seriálu Cotoons od společnosti Smoby. Tato unikátní hračka okamžitě strhne pozornost vašeho dítěte a zabaví se s ní dlouhé hodiny.

Hra dětí s touto hračkou rozvíjí jejich motoriku a fantazii. Je to bezpečná hračka pro děti již od 12 měsíců. Jednotlivé části jsou příjemné na dotek a mají oblé hrany. Hračka je ze zdravotně nezávadného plastu. Balení obsahuje 3 kusy autíček.

Smoby je renomovaný francouzský producent plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 69
Technické parametry
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...